Видеосъемка в Киеве. Цены, стоимость.
Відеозйомка та рекламні ролики

Одно – і багатокамерна відеозйомка подій та урочистостей:
– корпоративна зйомка (свята, конференції, презентації, семінари, лекції, інтерв’ю);
– спортивні заходи;
– концерти і шоу;
– сімейні свята
– створення рекламних відеороликів;

Организация онлайн трансляций в Киеве
Онлайн-трансляції в Facebook або YouTube
Організація “під ключ” проведення онлайн-трансляцій будь-яких заходів: – концерти; – спортивні заходи; – конференції; – семінари; – презентації; – виставки;
Фотограф в Киеве, фотосъемка - цены
Фотограф на ваше свято або захід

– весілля;
– бізнес-заходи;
– сімейні свята;
– фотосесії;

Відеозйомка в Києві. Послуги відеооператора – Київ. Продакшн-студія Enigma

Ми раді запропонувати Вам цілий спектр послуг професійна відеозйомка в Києві і області. Наша студія займається відеозйомкою подій і супутніми послугами (пост-продакшн, відеомонтаж, слайд-шоу) як приватних урочистих заходів (весілля, ювілей, день народження, випускний, ранки), так і зйомкою для бізнесу (створення рекламних роликів, зйомка репортажу, конференцій, презентацій, семінарів). Маючи достатній досвід у сфері продакшн відеопослуг, ми відобразимо найважливіші епізоди вашого життя на відео. Наша основна перевага – вигідне співвідношення ціна/якість, вартість послуг від продакшн студії Enigma в Києві вас приємно здивує, а якість нашої роботи радуватиме завжди.

Наші переваги:

  • Професіоналізм і відповідальність;
  • Сучасна апаратура;
  • Можливість укладення договору;
  • Готівкова

Запросити фотографа або відеооператора в Київ на ваш захід, а також замовити зйомку, упізнати ціни і отримати вичерпну консультацію можна по телефонах:

+38 (050) 420-01-10 (Сергій)
+38 (097) 188-01-10

E-mail: 380504200110@yandex.ua

Ціни на послуги

Наша студія керується розумною ціновою політикою. Гідне співвідношення ціни і якості укупі з використанням професійної апаратури дозволяє нам притягати і зберігати клієнтів. Вартість послуг відеозйомки може залежати від цілого ряду чинників, починаючи від кількості годин роботи оператора і закінчуючи складністю відеомонтажа. У кожному окремому випадку ми пропонуємо декілька варіантів клієнтові на вибір. У вас завжди буде можливість заощадити і вибрати найоптимальніше рішення. Стандартні ціни – в таблиці ціни відеозйомка в Києві.

Ми пропонуємо: багатокамерна відеозйомка весіллів, ювілеїв, відеозйомка корпоративов, випускних, відеозйомки рекламних роликів, а також будь-яких заходів і урочистостей. Студія Enigma працює як по індивідуальних замовленнях, так і з юридичними особами, серед яких безліч компаній і підприємств, які запрошують нас регулярно на корпоративні заходи або замовляють рекламні ролики. Ми працюємо як з постановочною зйомкою, так і репортажною – Київ і область. Події і урочистості : Свято, Go to Top