Цены на видеосъемку в Киеве. Стоимость услуг видеооператора.

? (050) 420-01-10 (Сергiй)
? 
(097) 188-01-10 

Будь-яка людина повинна докладати зусиль, щоб кожна мета була досягнута, щоб життя була заможною. Щоб підлеглі завжди мали потяг до роботи і працювали більш ефективно, начальники повинні дбати про їх відпочинку. Найбільш оптимальним відпочинком для співробітників є – корпоратив. Про його відеозйомці ми сьогодні поговоримо. Для корпоративної вечірки не потрібен особливий привід. Мета її створення – спілкування, зближення співробітників, створення значущості. І, в нашому випадку, запечатання справжніх емоцій у неофіційній обстановці. Єдиний колектив – запорука ефективної роботи компанії.

Мета: зблизити колег з допомогою корпоративу

Корпоративна зйомка – це динамічна зйомка значущої події в житті колег у віддалене від роботи час. Організовуючи свою роботу, оператор враховує особливості колективу і місце його проведення – в результаті виходить цікавий і захоплюючий фільм. Він буде приємним нагадуванням про свою команду і хорошій роботі, в якій начальники піклуються про своїх підлеглих. Зйомка професійною FullHD камерою дозволить відобразити всю барвистість заходи, передати чіткі кольори, емоції події, а також захопити найдрібніші деталі. В кожному конкурсі, привітанні, і просто відпочинок буде відображена будь-яка дрібниця.

У Вас виникло питання, навіщо ж на корпоративі зйомка відео? Відповідь дуже проста. Як відомо, для проведення свят виділяється значна сума для проведення заходу. Це дозволяє провести банкет на широку ногу. Завдяки цьому корпоративи виходять видовищними, цікавими, якісними. Чому б не зберегти таку феєричну подію на відео, щоб потім було що згадати і було чим похвалитися перед близькими Вам людьми? Замовити відеозйомку корпоративу – це те ж саме, що і найняти відеооператора на весілля або запам’ятати день народження своєї дитини. Адже саме корпоратив дозволять всім колегам відпочити разом, поспілкуватися, а деяким і познайомитися. Так чому б не зробити цей момент пам’ятним, запросивши професіонала, щоб він зробив якісний фільм про вашому заході?

Рішення робочих проблем з допомогою зйомки корпоративного заходу

Дуже важливо, щоб професіоналізм оператора був на високому рівні, адже на святі важливо бути непомітним, і при цьому встигати захоплювати всі цікаві моменти. Мета — щоб у результаті вийшла захоплююча і дружня історія з колегами. І не варто думати, що зйомка дозволена не всім. Навпаки, сьогоднішній час дозволяє відшукати недорого відеооператора з високим рівнем професіоналізму. Будь це відеозйомка Київ, Дніпропетровськ або Київська та Дніпропетровська області, в кожному місті знайдеться такий оператор.

Зйомка корпоративу забезпечує:
– спогади про веселому заході;
– відео, передає емоції, фарби, настрій колег на корпоративі;
– можливість розповісти про заході родичам і друзям;

Оператор або фотограф: коли треба вибрати тільки одного

Якщо стоїть вибір між оператором і фотографом — краще вибрати оператора. Відеооператор позбавляє вас від необхідності позувати перед фотографом. Він збереже цікаві моменти наживо, а ви в цей час просто розважаєтесь. Переконайтеся на власному досвіді в ефективності відеооператора, і більше ніколи не з’явиться необхідність замовляти фотографа. Якщо Ви ще не визначилися, де замовляти оператора, зателефонуйте нам. Наші оператори зроблять ваше свято незабутнім, зафіксувавши всі цікаві і епічні моменти. А також ви зможете поділитися тим, що відбувається на заході з близькими Вам людьми. Не зберігайте в пам’яті веселі і цікаві моменти – поділіться ними з іншими за допомогою цифрового носія! Ціни на відеозйомку дивіться у розділі “Ціни”.