Зйомка корпоративного фільму в Києві, послуги відеооператора

Корпоративне відео є відображенням статусу і успішності вашого бізнесу. Відеофільм про компанії відображає філософію фірми і підприємства, розповідає про плани та цілі на майбутнє. Наш відеооператор в Києві допоможе вам розповісти про свою компанію і гарантуємо, що ваша аудиторія обов’язково вас побачить і почує. Менеджери фірм і підприємств запрошують нашу знімальну групу на свої корпоративні заходи, дізнавшись про нашу студії в інтернеті за запитами відеозйомка Київ, зйомка корпоративних фільмів, корпоративний фільм або відеозйомка корпоратива.

Відеозйомка на корпоратив

Сьогодні всім керівникам компаній зрозуміло, що корпоративний фільм набагато ефективніше інших видів реклами. Такий ролик сам по собі дуже тривалий, крім того він є досить серйозним комерційним і іміджевим інструментом. Хоча, звичайно, його інформаційна складова набагато важливіше.
Рекламний відеофільм корпоративу може:

  • Відобразити дух компанії і показати її потенціал;
  • Створити позитивний імідж підприємства;
  • Провести точкову рекламу за адресою;
  • Зрушити з мертвої точки обсяги продажів;
  • Наочно показати переваги і розповісти про товари або послуги;
  • Підняти колективний дух;
  • Навчити персонал;

Яким компаніям потрібно відео?

В наш час зняти хоча б один відеофільм про компанії вважається для керівника справою честі, оскільки це пряма ділова необхідність. Загальновідомо, що процвітають тільки ті компанії і організації, у яких налагоджено зв’язок з клієнтом. Якщо ви вчасно і правильно інформуєте своїх клієнтів — у вас все буде добре. Професійний відеофільм – вельми ефективний засіб впливу на свою аудиторію. Відео для бізнесу часто називають «PR-відео», вважаючи його ефективним інструментом пропаганди. Хороша робота і зйомка допоможе сформувати відповідний імідж, а цільова аудиторія отримає максимум інформації про здобутки, плани та розвитку компанії.

Якщо ви готуєте новий проект — замовте створення рекламного ролика презентаційного характеру. Це короткий, але дуже дієвий ролик про конкретну послугу або товар. Відеоролик про проект допоможе продемонструвати переваги вашої компанії на ринку. Для навчання персоналу компанії замовляють навчальні фільми, які наочно розкажуть, як працює нове обладнання або сервіс. Якщо ваша аудиторія не знайома з продукцією і не розуміє важливість нових функцій — для цього є відео-інструкція. Професійно виготовлені відео-інструкція докладно розповість про важливість нововведень і навчить їх застосовувати.

Відеореклама для бізнесу

Створення корпоративних фільмів – відповідальне завдання для відеооператора і монтажера. Робота має масу складнощів, оскільки має ряд особливостей. Відеозйомка корпоративного фільму може проводитися на виробництві, в офісі клієнта, на вулиці, при декораціях і різних майданчиках. Відеомонтаж ускладнюється складністю звукового ряду, особливо якщо потрібна якісна озвучка. Крім того, корпоративний фільм часто вимагає субтитрів, картинок і різних вставок.

Створення відео для компаній : етапи

Починається все з визначення цілей і завдань з урахуванням аудиторії. Для максимальної ефективності ми разом з клієнтом виділяємо головне і шукаємо моменти, де можуть бути складності. Далі йде аналіз інформації про клієнтів. Для розуміння тонкощів роботи компанії, треба поспілкуватися з її представниками, оскільки у кожної фірми з роками накопичується певної досвід по вирішенню складних завдань.

Потім пишеться сценарій майбутнього фільму. Тут визначається стилістика зйомки фільму. Слідом йде власне знімальний процес. Все проходить за вищевказаною сценарієм, погодженим із замовником. Далі йде монтаж, фахівець з монтажу знову ж таки спирається на сценарій. Після цього записуються диски і віддаються клієнта, який замовив корпоративний фільм. Ціни відеозйомки можете подивитися у відповідному розділі.