Відеоролик для реклами, замовити рекламні ролики

Студія Enigma рада запропонувати своїм клієнтам повний комплекс відеопослуг виготовлення рекламних роликів — промо-роликів, корпоративного відео, презентацій, лекцій, семінарів і так далі. Наші рекламні ролики — це завжди динамічні, яскраві, високоякісні професійні та роботи, які підійдуть багатьом фірмам, підприємствам, установам і компаніям. Наша частина роботи включає в себе багато етапів: створення і підготовка сценарію, проведення процесу відеозйомки в Києві та відеомонтаж з графічної обробки відзнятого матеріалу. Ми співпрацюємо з багатьма партнерами, які володіють досить великим досвідом у сфері макретинга, дизайну, веб-дизайну і багатьох інших напрямках.

Рекламні ролики це ефективна реклама

Замовити рекламний відеоролик у студії: просто – персональний менеджер завжди на зв’язку, вигідно – розроблять і зроблять за мінімальною ціною.

продає Власне відео це перспективні можливості

  • Мільйонна аудиторія, якість якої визначається орієнтацією обраного сегмента;
  • Доступність до мільярдів користувачів портативної техніки і комп’ютерів;
  • Вибір цільової аудиторії, підвищення лояльності, як наслідок – збільшення продажів;
  • Збільшення бази клієнтів, з допомогою правильно підібраного позиціонування послуги чи товару;
  • Відстеження репутації компанії завдяки відгуків, коментарів;

Виготовлення рекламних роликів у студії має ряд істотних переваг

Індивідуальний підхід. Наша команда підбере необхідний стиль і відповідний тип ролика орієнтований під конкретну задачу, щоб виникли позитивні емоції асоціювалися з вашим продуктом.

Віддалене обслуговування. Ви або ваша компанія можете знаходитися в будь-якій країні, але з легкістю зможете замовити виготовлення продає відеоролика онлайн. Ми завжди на зв’язку всіма доступними засобами, телефон, електронна пошта, ICQ, Skype і при необхідності інші види зв’язку в робочий час.

Гнучка система оплати. Оплата проводиться в розмірі 50% від вартості, а залишкові 50% оплачуються за фактом виконання робіт, після затвердження ролика.

Надійність. Завжди на зв’язку, дотримання строків, якісно виконана робота, як наслідок – ефективність.

Наша студія працює щодня. Обробка замовлень на створення відеоролика відбувається в будні дні. Спілкування відбувається з персональним менеджером, для уточнення про цілях і завданнях, розв’язуваних з допомогою відеоролика, який запропонує найкраще рішення для вашої задачі.
Фактично, створення продає ролика настає з розробки ідеї, потім розробляється сценарій і текст для ролика. На кожному етапі відбувається затвердження, після уточнення стилю, підбору диктора, музичного оформлення. Вам залишиться переглянути і затвердити проміжну і підсумкову версію ролика.

Продає відеоролик для сайту створює інтерес, будь то продукт або послуга і змушує відвідувача затриматися на сторінці. Якщо клієнт в першу хвилину перебування на сайті не розібрався з сайтом і тим, що ви пропонуєте, сайт буде покинуть, після чого клієнта візьмуть конкуренти. Наше завдання ознайомити користувача з максимальною кількістю інформації за мінімальний час, щоб вона була повністю засвоєна і принесла результат. Вартість ролика варіюється від складності створюваної графіки, ефектів, хронометражу та динаміки. Щоб зрозуміти, який рекламний ролик потрібен саме Вам, ознайомтеся з портфоліо на нашому сайті та не забувайте, що продає ролик не так легко створити, як здається, це складна і копітка справа, над якими зазвичай займається не один фахівець.

Рекламний відеоролик у нашій студії швидше і надійніше ніж у фрілансерів

Щоб створити якісне продає відео – необхідно мати багаж знань в цьому напрямку, алгоритм роботи, технічний ресурс. Створений ролик цілодобово буде просувати ваш товар, послугу, збільшуючи кількість продажів, підвищуючи успішність компанії. Наша компанія спеціалізується на цьому, тому ми індивідуально підходимо до задачі, вкладаючи багаторічний досвід наших фахівців, в результаті отримуючи позитивну динаміку, успіх від виконаного завдання.

В розрахунок вартості ролика входить:

  • – кількість необхідних акторів;
  • – підхід до ідеї за сценарієм;
  • – буде те оригінальна звукова доріжка або куплена у правовласника.

Додатково, можна створити ролик з складними спецефектами, а також залучити до роботи освітлювачів, в арсеналі яких є рідкісна апаратура, від цього також ціна на створення продає відео буде змінюватися. Вартість на відеоролик для реклами залежить від багатьох факторів: складності технічного завдання, годин відео, озвучення матеріалу і складності монтажу. Зйомка на відео — складна і відповідальна робота з безліччю нюансів. Ціни на відеоролики можна подивитися в розділі ціни на відеозйомку.