Виробництво навчальних фільмів, зйомка і створення навчального відео в Києві

Студія Enigma пропонує відеозйомку фільмів навчальної тематики. На сьогоднішній день, навчальні фільми стали затребуваними в різних сферах: виробництво, наука, бізнес. Цільову аудиторію, яку охоплює навчальний фільм можна розділити на клієнтів, партнерів, працівників компанії і майбутніх споживачів. Навчальний фільм – це хороший інструмент, завдяки якому можна ефективно просувати свій бізнес. Найчастіше навчальний фільм поширюється на DVD носіях з додатковою інформацією, на розсуд замовника. В основному до виучуваного фільму додається презентація про підприємство, про рід діяльності і так далі.

Зйомка відео для бізнесу: навчальні курси, фільми, тренінги

Відеозйомка навчального фільму в Києві дуже затребувана, адже це інструмент з допомогою якого можна оптимізувати процес навчання співробітників. До чого і прийшли великі компанії, адже це набагато ефективніше, маловитратно і не вимагає постійного наймати для цього справи спеціального людини. В навчальних фільмах використовується актуальна інформація, заснована на фактах, у зв’язку з цим, їх користь і ефективність очевидна. Такого жанру фільми створюються досить швидко, а використовувати матеріал можна рівно стільки, скільки це треба буде або не зміниться товар або технологія, якої навчають.

Цілі та завдання навчальних корпоративних фільмів

Демонстрація. З допомогою навчального фільму компанія представляє суспільству або співробітникам новий продукт, а також його переваги і інші характеристики. В детальній формі пояснюється принцип роботи продукту і способи експлуатування, завдяки чому центр підтримки не сидить, як на вугіллі від постійних дзвінків зі схожими питаннями. Навчальний фільм виготовляється з накладенням закадрової мови і запрошеним актором присутнім в кадрі. До того ж, фільм може бути наповнений субтитрами та іншими елементами полегшують сприйняття інформації і наочно пояснюють принцип дії. Робиться навчальний відео по тому ж принципу, що і створення рекламних відеороликів. У процесі зйомок оператори і актори власноруч пробують користуватися новим продуктом, щоб мати уявлення, про що йде мова. А виробник вже розкриває всі складнощі використання цим продуктом, щоб знати, про що згадувати в відео.

Навчання. За допомогою навчального фільму можна легко і швидко навчати новий персонал, а також тих, хто збирається підвищувати кваліфікацію своїх навичок. Ваше підприємство в цьому випадку економить час і кошти, які економляться у зв’язку з відсутністю необхідності відправляти працівників у навчальні центри. Співробітник вашого підприємства зможе дивитися навчальний відео на робочому місці і в процесі роботи шукати відповіді або ж можна збирати групи для проведення масового навчання. У навчальному відео краще всього використовувати обличчя руководствующего ланки, якого всі знають, це буде додатковою мотивацією для працівників підприємства. Такі відеопосібника служать прекрасним помічником для координації навчальних процесів. Завдяки навчальним відео, навчання стає більш простим і ефективним, все це завдяки візуальному відтворення утомливих текстових звітів.

Де замовити відео для навчання?

Якщо Ви хочете заощадити кошти свого підприємства і час, найкращим помічником в справі навчання буде навчальний фільм. Так як такий жанр фільму є одним з основних напрямків студії Enigma, наші фахівці швидко і відповідять на всі питання і в короткі терміни зроблять фільм. Користуйтеся послугами професійних відеооператорів, з їх допомогою ви відчуєте економію коштів. Добре зняте відео покращить ефективність навчання і заощадить зайві витрати. Замовте навчальний відео у студії Enigma зв’язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом: чи це електронна пошта, телефон і інші види зв’язку.