Відеостудія Enigma пропонує повний комплекс послуг по відеопослуг в Києві і області – відеозйомка Київ. Ми гарантуємо високі професіоналізм і якість. Якщо ви найближчим часом намічаєте будь-який захід, яке є бажання закарбувати, то наша студія готова взятися за ваші завдання і надати все необхідне для організації відеозйомки заходів.

Відеооператор на зйомку в Києві

Ми спеціалізуємося в різних напрямках зйомки: відеозйомка весілля, відеозйомка випускного, відеозйомка корпоратива, створення рекламних роликів в Києві. Безумовно, ми беремося і за ранки, семінари, конференції і все інше, проте перелічені послуги зараз найбільш популярні — відеооператор у Києві найчастіше запрошується саме на них.

Сучасна професійна відеоапаратура

У нашій студії є відеооператори, фотографи, фахівці з монтажу та дизайнери. Звичайно, всі спеціалісти мають достатній досвід і стиль. На будь-якому заході відеооператор повинен вміти оперативно орієнтуватися в тому, що відбувається на знімальному майданчику, стежити за ситуацією і не втратити нічого важливого. Для зйомки серйозних заходів відеооператор в Києві зобов’язаний мати набір сучасної професійний техніки. Зараз будь-яка відеокамера повинна вміти знімати в форматі FullHD (відео високої чіткості). Відеозйомка в приміщенні вимагає додаткове освітлення, інакше картинка буде темною і зернистою. При динамічній зйомці заходів треба також мати систему стабілізації, допомагають виключити тремтіння зображення.

Відео – та фотозйомка корпоративів (конференцій, тренінгів, семінарів)

Великі компанії часто запрошують відеооператора, коли планується відеозйомка корпоратива, конференції, семінару чи тренінгу. Корпоративне відео може використовуватися в якості звітності, навчального матеріалу для співробітників або просто як матеріал для корпоративного фільму. Для просування бізнесу таке відео теж широко використовується, оскільки це дієвий рекламний засіб. Корпоративна зйомка коштує дешевше виготовлення відеороликів, але в плані ефективності часто навіть перевершує їх.

Професійна зйомка весілля в Києві

Професійна відеозйомка весілля — найбільш затребувана послуга на ринку відеопослуг і, судячи з усього, так буде завжди. Будь-яка людина бажає після свого весілля вміти якісний результат, який буде проглядатися багато років. Для відеооператора весілля є найбільш відповідальною роботою, оскільки перезняти її неможливо. У плані «незворотності» весілля стоїть в одному ряду з випускними вечорами, ранками і іншими видами репортажної зйомки заходу.

Запросіть нашого відеооператора на відеозйомку в Києві. Ми виконаємо зйомку будь-яких заходів: відеозйомка весіль, відеозйомка корпоративів, відеозйомка свят і будь-яких інших подій та урочистостей – відеозйомка заходів. Ціни на відеозйомку у Києві можете подивитися у нашому розділі.