Відеозйомка ювілею в Києві і області

Ювілей і День народження — один з найулюбленіших свят кожної людини. Якщо ви вирішили по-особливому відзначити, провести тематичну вечірку або зібрати коло друзів і знайомих з метою повеселитися — вам потрібна відеозйомка на ювілей або відеозйомка дня народження, яка на довгі роки зафіксує найважливіші й цікаві епізоди вашого свята.

Відеозйомка на ювілей і день народження в Києві

Завдяки відео послуг нашої компанії (відеозйомка та монтаж) ви можете зробити собі приємний подарунок, оскільки ціна на таку зйомку доступна кожному. Якщо ви бажаєте зробити приємний сюрприз для Ваших друзів, знайомих або родичів — ми з радістю допоможемо вам виконати задумане.

Відеозйомка в Києві на ювілей студії Epic передбачає:

  • Досвід відеооператорів і фотографів у сфері фото – та відеопослуг;
  • Для юридичних осіб — офіційне співробітництво, укладання договору;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Створення повноцінного фільму ювілею з іменинником або ювіляром у головній ролі;
  • Швидкі терміни створення фільму — до 2-х тижнів;
  • Доступні ціни відеозйомки і система знижок для постійних клієнтів;

Скільки коштує зйомка?

Хоча й існує думка, ніби висока ціна є показником бездоганної якості роботи, але це далеко не завжди відповідає дійсності. Якість відеоробіт може гарантувати тільки досвід і підхід операторів та вміння фахівця монтувати фільм. Вартість зйомки ювілейного заходу традиційно доступна, завдяки чому її спокійно можна віднести до найбільш недорогих видів відеопослуг. У будь-якому випадку вона значно дешевше, ніж запросити відеооператора на корпоратив або весілля.

Ціна на відеозйомку ювілейного свята і Дні народження у Києві та області сильно різняться великою межах. Початкова вартість подібної роботи — від 2000 грн. За цю ціну пропонують роботу відеооператора до 4-х годин, відеомонтаж фільму хронометражем 1-2 години.

Запрошення відеооператора на торжество

На великих заходах (коли багато гостей) дуже доречною буде запрошення відразу двох операторів. Нами проводиться зйомка у форматі Full HD на сучасну апаратуру. Зйомка вашого ювілею буде прекрасним подарунком для ювіляра і його близьких, вона назавжди збереже найважливіші моменти життя в пам’яті. Відеофільм стане важливим доповненням до сімейного відеоархіву ювілею, оскільки відеозйомка та відеофільм завжди динамічний і передає емоції, які не зможуть передати фотографії. Цей фільм ви будете гордо демонструвати приятелям, друзям і родичам.

Студія “Epic” пропонує вам послугу «відеозйомка для ювілею, дня народження». Ми організуємо процес відеозйомки і зробимо відеомонтаж. Фільм про ювілей буде виготовлений з творчим підходом (будь-який наш відеооператор в Києві має досвід у зйомці таких свят), оформлений в подарунковому вигляді. Зйомка відео такого важливого свята надовго залишиться у вашій пам’яті на все життя.