Цены на видеосъемку в Киеве. Стоимость услуг видеооператора.
☎ (050) 420-01-10 | (097) 188-01-10 (Сергей)


Видеосъемка выпускного
в школе — Киев

  Цена
1 камера + до 5 часов работы оператора (только съемка, без монтажа) 3500 грн.
1 камера + до 5 часов работы оператора + монтаж 7000 грн.
Дополнительный час съемки сверх пакета — 20% от стоимости пакета
2 камеры + до 5 часов работы оператора (только съемка, без монтажа) 7000 грн.
2 камеры + до 5 часов работы оператора + монтаж 12000 грн.
Дополнительный час съемки сверх пакета — 20% от стоимости пакета


Видеосъемка последнего звонка
в Киеве

  Цена
1 камера + до 2 часов работы оператора (только съемка, без монтажа) 1800 грн.
1 камера + до 2 часов работы оператора + монтаж 3000 грн.
Дополнительный час съемки сверх пакета — 50% от стоимости пакета
1 камера + до 2 часов работы оператора (только съемка, без монтажа) 3000 грн.
1 камера + до 2 часов работы оператора + монтаж 5000 грн.
Дополнительный час съемки сверх пакета — 50% от стоимости пакета

Відеозйомка випускного вже давно стала обов’язковою частиною заключного для будь-якого випускника шкільного заходу. Оскільки ця подія, як і багато інші важливі події, відбувається тільки один раз в житті, то його хочеться зберегти назавжди з усіма подробицями і деталями. Професійна відеозйомка у Києві від студії Enigma – кращий спосіб увічнити це прекрасне свято.

Відеозйомка випускного, відеооператор у школу

Як і зйомка останнього дзвоника, зйомка випускних замовляється завчасно батьківським комітетом, що дає можливість уникнути маси проблем. До підбору відеооператора на зйомку потрібно підійти дуже відповідально. Це має бути досвідчена людина, яка хоча б кілька разів на професійній основі займався відеороботами зі шкільним колективом. Фільм про захід повинен бути сучасним і відповідати нинішнім запитам молодого покоління. Обов’язково зверніть увагу на наявність якісної професійної відеоапаратури у фахівця. Дуже важливо, щоб кінцевий відеофільм сподобався всім: винуватцям торжества, їх батькам і родичам. Безумовно, ця робота вимагає багато сил і творчого підходу, але результат того вартий. Ще один важливий момент — відеомонтаж матеріалу випускного.

Професійна зйомка в школі

Не економте на запрошення відеооператора на випускний або останній дзвінок, замовте професійну відеозйомку випускних у нашій студії. Ви відразу зрозумієте, що не дарма витратили гроші на роботу, яка завжди освіжить у пам’яті всі деталі випускного та принесе безліч приємних спогадів і відчуттів. Фільм про цьому святі дозволить вам перенестися в минуле і відчути неповторні емоції того чудового останнього шкільного свята.

Наша студія традиційно пропонує своїм клієнтам два варіанти по зйомку випускних вечорів: класичний колективний та індивідуальний. Колективна зйомка передбачає роботу зі всім класом, під час якої кожному випускнику приділяється приблизно однакову кількість часу. Індивідуальна відеозйомка на випускний — це робота з одним героєм. Відеооператор протягом дня перебуває на святі і робить всю роботу в ім’я одного випускника. Оператор повинен в цьому випадку максимально передати подія, як би очима випускника. Цей варіант припускає інтерв’ю вчителів і однокласників.

Ціни на зйомку шкільних свят

Ціна зйомки може дуже сильно відрізнятися в залежності від обставин відеозйомки випускного. Наша студія пропонує доступні для всіх варіанти. Якщо брати звичайний варіант колективної зйомки для всього класу — у нас така робота «під ключ» коштує від 6000 гривень. Ціна зйомки в індивідуальному варіанті починається від 5000 гривень. В цю вартість входить відеозйомка, монтаж і оформлення диска.

Наведені ціни справедливі лише для самого вечора на випуск, відеозйомка на перший дзвінок і відеозйомка на останній дзвінок, як і всі інші шкільні заходи, сюди не включені. Вартість роботи відеооператора може збільшуватися, якщо зйомка буде за межами Києва. В цьому випадку всі транспортні витрати бере на себе батьківський колектив. Професійна відеозйомка у Києві від студії Enigma – це ексклюзивна і повноцінна робота, зроблена професійно і якісно і не важливо, чи то відеозйомка випускного або відеозйомка Київ.

Запросіть нашого відеооператора на будь шкільне подія і ви отримаєте динамічний, яскравий і сучасний фільм про шкільні дні вашого випускника. Ви завжди прислухаємося до бажанням замовника, тому фільм буде зроблений з урахуванням всіх ваших побажань. Наш відеооператор у Києві візьметься вести ваш клас на протязі всього навчального року.