Видеосъемка свадьбы в Киеве и области

Головним завданням будь-якого весільного відео фільму є збереження спогадів про одного з найважливіших життєвих подій для себе і майбутніх поколінь. Ще пару десятиліть тому відеооператора на весілля доводилося носити з собою громіздку і важку камеру. Після весілля оператор віддавав молодятам кілька відзнятих відеокасет з багатогодинними зйомками, а у випадках, коли замовники користувалися послугами відразу декількох відео операторів, то таких касет було набагато більше. З урахуванням того, що послуги відеомонтажу раніше коштували набагато дорожче ніж просто відеозйомка Київ, багато молодята не могли собі дозволити таку розкіш. Тому молоді змушені були проводити багато годин перед телевізором з пультом від відеомагнітофона, щоб подивитися запис зі свого торжества.

Весільна відеозйомка, відеооператор весільного дня в Києві

Коли в цифрових дзеркальних фотокамерах стала доступна функція відеозйомки, а також було розроблено відповідне програмне забезпечення, відеозйомка весіль отримала новий виток розвитку. Почався цілий бум і саме поняття весільної відеозйомки переродилося у весільну видоеграфию, а відеооператори в Києві стали видеографами, адже результат зйомки вже можна було вважати закінченим художнім твором. Завдяки монтажу та цифровим технологіям зйомки, відеофільм виходить насиченим, динамічним і яскравим, а з урахуванням багатокамерної зйомки, він перетворюється в професійний продукт. Ось чому зйомку виїзної розпису професіонали радять вести декількома камерами.

Висококласний відеооператор завжди підкаже і порадить, як з урахуванням ваших побажань і переваг, отримати якісний продукт на виході. Тому не боячись здатися дурними, ви можете задавати будь-які питання, а також показувати ті відеоролики з інших весіль, які вам сподобалися. Таким чином ви швидше донесете до оператора свої ідеї, що в підсумку значно поліпшить кінцевий результат і дозволить заощадити масу часу і коштів на зйомку і подальший монтаж. Ну а ідеї для весільного фільму можуть обмежуватися тільки вашою фантазією і розміром вашого гаманця.

Зйомка Love Story

Велику популярність отримала відеозйомка Лавсторі. Це передвесільний вид зйомки, в якому за допомогою відео розповідається історія знайомства закоханих і їх розвиток їх відносин. Як правило Love Story знімають незадовго до весільної церемонії і показують усім запрошеним гостям вже на самому весіллі. Для відео оператора відеозйомка Лавсторі є своєрідним екзаменом перед молодятами. В цей час ви зможете зрозуміти наскільки невимушено і комфортно ви почуваєте себе з цією людиною, і якщо є якісь сумніви і не вдається легко знайти спільну мову, то краще підшукати іншого відеооператора, щоб провести свій урочистий день одруження в хорошому настрої і залишитися задоволеними результатами відео.

Починається відеозйомка весілля весільного відео з підготовчих моментів, таких як: купівля весільних нарядів для молодих, подачі заяви в ЗАГС, вибір ресторану і т. д. Ці деталі безумовно додадуть масштабність і значимість весільного дня. Також останнім часом широке поширення отримує відео запрошення на весілля. Існує безліч креативних ідей для створення такого запрошення. Ви можете ознайомитися з ними на нашому сайті у розділі відео запрошень. Основний зміст відео запрошення полягає в тому, щоб за короткий час в яскравою і красивою формі донести до запрошеного гостя всю інформацію про вашу майбутню весіллі.

До одного з важливих елементів весільного відео зйомки на сьогоднішній день варто віднести відео ролик з вдячністю батькам, адже батьки не тільки самі почесні гості на весіллі, але і найважливіші люди в житті молодят. Тому такий відеоролик принесе їм чимало задоволення, адже для них так важливо відчувати себе потрібними та корисними. Ну а гості побачать наскільки ви з повагою ставитеся до своїх батьків.

Відеомонтаж в день весільного торжества

Не всі гості мають можливість побачити своїми очима процес викупу нареченої, одруження в РАГСІ, прогулянку та інші миті до банкету в ресторані. Тому відеозйомка ролика SDE (Same Date Edit – монтаж в день зйомки) дасть можливість всім бажаючим побачити весь весільний день вже на банкеті. Адже такий відеоролик SDE знімається спеціальним відео оператором, а потім монтується буквально за кілька годин до початку гуляння в ресторані.

Іноді після весілля так хочеться подуріти і відірватися на повну котушку. І тут на допомогу приходить Trash the dress. Цей новоявлений вигляд після весільної відеозйомки дозволить вам нестандартно і весело показати всім як треба відзначати свято. Наречений і наречена у весільному вбранні можуть розмальовувати один одного фарбами, вивалятися в грязі та іншими веселими способами закінчити весільний вечір. Тому радимо вам подивитися відео ролики в інтернеті і придумати для себе свій спосіб оригінально і креативно відзначити ваше весілля. Дивіться наші ціни на відеозйомку