Можна з упевненістю стверджувати, що весілля — одне з найяскравіших і незабутніх днів у житті кожного. З-за високого попиту майже у всіх операторів відеозйомка весіль в Києві — основна робота. Якщо вам треба професійне весільне відео за доступною ціною, то звертайтеся до нас. Наше основний напрям — професійна весільна зйомка. За останні 3-4 роки ми виробили свій стиль. Відповідальність і адекватні ціни приваблюють наших клієнтів. Ми робимо зйомку весіль в форматі FullHD з використанням додаткового обладнання.

Відеозйомка весільного торжества

Всім майбутнім подружжям, тобто молодятам, ми рекомендуємо не довіряти відеозйомки весілля родичам, друзям та іншим людям, які не займалися цим професійно. Якщо ви вже взялися запрошувати оператора і робити відео на весілля, не поскупіться на досвідченого майстра. Тільки в цьому випадку ви отримаєте гарний весільний фільм.

Київський весільний відеооператор з досвідом завжди відповідально поставиться до роботи. Він розуміє, що кінцевий результат сильно залежить від дрібниць, тому обов’язково врахує всі нюанси. Якісна весільна зйомка має безліч дрібниць і нюансів, починаючи від апаратури та обладнання, яке задіює відеооператор, і закінчуючи відеомонтажем і звуковим супроводом. Перед замовленням і бронюванням весільного відео клієнтові варто ознайомитися зі всіма моментами заздалегідь. За час своєї роботи ми стикалися з безліччю питань і дрібниць, які повинні бути цікаві молодятам. Вони допоможуть вам вберегти себе від помилок і зробити вірний вибір.

Всі позитивні емоції в пам’яті можна відновити тільки через послугу відеозйомка весіль в Києві і області. Будь весільний відеооператор нашої студії має багаторічний досвід роботи і знає кращі романтичні місця для відеозйомки

Весільна зйомка: Київ. Питання та відповіді по весільного відео

Яким чином зазвичай замовляється відеозйомка на весілля у Києві та області? Нашу студію зазвичай знаходять в інтернеті самостійно, або отримують рекомендації від клієнтів. Це не лише весільна відеозйомка, але і відеозйомка на ювілей, відеозйомка корпоратива або просто відеозйомка Київ.

Як можна забронювати дату зйомки весілля?

Для броні на певне число дуже бажано почати пошук операторів завчасно. Звичайно місяці вистачає. Якщо вам підтверджують, що дата вільна — підписується договір на цю дату або оформляється розписка. Клієнт вносить передоплату (зазвичай це 25% або 50% від загальної вартості послуг), а суму, що залишилася, оплачує після завершення робіт. Можливий також варіант по частинах, тобто відразу після зйомки і при віддачі матеріалу.

Скільки коштує зйомка весілля?

Ціни відео весілля можна подивитися у нашому розділі «ціни» у верхньому меню сайту. Стандартна ціна наводиться в таблиці, якщо треба подовжити години роботи відеооператора на весілля, то їх можна продовжити на місці або домовлятися про це заздалегідь.

На яку апаратуру робиться зйомка, який формат фільму буде в результаті?

Наша студія використовує в роботі професійну апаратуру, яка дозволяє давати якість Full HD. Роздільна здатність — 1920×1080 точок на дюйм. Зазвичай ми використовуємо два варіанти: професійна відеокамера SonyMC2000U (її можна побачити на головній сторінці сайту) і DSLR камери Canon з набором об’єктивів. При необхідності ми використовуємо додаткове обладнання. Це можуть бути системи стабілізації, зовнішнє джерело світла, мікрофони та інше, що використовує відеозйомка. Відеооператор на весілля від нашої студії працює з повним комплектом професійної апаратури і техніки.

Вихідне відео в максимальній якості при максимальному бітрейтом. При бажанні клієнта ми можемо віддати весь сирий матеріал безкоштовно. Для цього вам достатньо надати носій інформації: переносний жорсткий диск, флешку або диски. Якщо знімалася вся весілля цілком, то исходники будуть важити щонайменше 30гб. Якщо готовий весільний фільм вийде дуже довгим, то він може бути розбитий на два або три DVD-диска. Коли фільм триває до 1 години, то в Full HD якості він поміститься на один диск.

Відео на весілля у Києві та області — чи є різниця в ціні?

Наш відеооператор на весілля у Київ добирається своїм шляхом. Коли закінчується зйомка, клієнт відвозить оператора або замовляє таксі за свій рахунок. Коли відеозйомка проходить в київській області або далі — клієнт приймає на себе всі витрати на проїзд для оператора або знімальної групи.

Який музичний супровід використовується при відеомонтажі? Скільки часу робиться монтаж весільного відео?

При відеомонтажі ми часто використовуємо романтичну музику, це може бути джаз, lounge або просто інструментал. Приклади весільних кліпів, які ви бачите на сайті нашої студії, відображають наш стиль і формат. Якщо молодята хочуть у фільмі бачити свою музику, то ми з задоволенням задіємо ваш звуковий ряд. Єдине, чого ми ніколи не використовуємо, так це російськомовну попсу при монтажі. Відеомонтаж відеофільму займає близько місяця від того моменту, коли відеозйомка закінчилася.

Як виглядає DVD-диск, який отримує клієнт?

DVD-диск з весільним оформленням містить повністю змонтований фільм, різної тривалості. Навігація, то є меню, в стандартному вигляді: починається з викупу, далі розпис, прогулянка і закінчується весільним бенкетом. Якщо клієнт зробив замовлення на слайд-шоу і відеозйомку, то воно теж буде на цьому ж диску — в самому кінці або початку. Диск передається клієнту в гарному подарунковому вигляді. Крім оформлення самої обкладинки їх весільного фото, на ньому присутня набивання зображення. Якщо клієнту треба кілька дисків — ми може зробити тиражування дисків відеозйомки по собівартості.

Замовляючи професійну зйомку на весілля (Київ) в студії Enigma, ви отримаєте:

  • Розумні ціни на зйомку і монтаж;
  • Відповідність рівня роботи нашим прикладів на сайті;
  • Ви будете мати яскравий і гарний весільний фільм;
  • Допомога та поради за сценарієм, що дасть відеооператор в Києві;