У нашої відеостудії, як і в багатьох інших, відеозйомка весіль займає особливе місце. Цей вид зйомки завжди був і буде найбільш затребуваним. В даний час весільна відеозйомка проводиться за допомогою великої кількості професійної техніки, однак, важливо розуміти, що весільне відео створює не відеокамера, а сам відеооператор.

Весільний відеооператор у Києві, як знайти фахівця?

Оскільки відеооператор на весілля у Києві в наш час запрошується на весілля постійно, пропозицій на ринку послуг вистачає. Відеооператорів в Києві дуже багато, але все одно знайти професіонала не так легко, як може здатися. Тому приступаючи до вибору оператора на ваше свято, рекомендуємо поставитися до цього серйозно і довірити зйомку фахівцям з досвідом. Використовуючи саму професійну та сучасну техніку, любитель навряд чи зможе зробити якісно роботу по зйомці весіль. Оцінювати рівень оператора найкраще з його робіт, також бажано перевірити, чи відповідає відеозйомка на сайті з тими роботами, які вам запропонує оператор при особистій зустрічі.

День весілля вважається самим прекрасним і яскравим подією в житті молодят, адже це день з’єднання двох люблячих сердець. Це море позитивних і сонячних емоцій, посмішок, сліз радості, все це хочеться зберегти в серцях назавжди. Переглядаючи з року в рік відеофільм вашого весілля, зможете наповнити себе тими емоціями, які супроводжували вас в той день. І тут вам на допомогу прийде відеозйомка та професійний відеооператор на весілля у Києві.

Тривалість весільного відео

На веб-сайтах операторів та відеостудій завжди є безліч прикладів, тобто коротких відеороликів або кліпу з весільної прогулянки. Клієнтів завжди цікавить одне питання: що таке весільний фільм, і яким буде остаточний вигляд відеозйомки весілля? Молодят також завжди є своя думка щодо тривалості весільного відео. На цей рахунок підхід у клієнтів сильно розрізняється: одні хочуть бачити фільм на 2-3 години, а інші просять зробити коротше, але динамічніше. Найчастіше підсумкове час всього весільного фільму залежить від тривалості зйомки банкету. Тому хронометраж вашого весільного фільму залежить від вас самих — ми зробимо будь. Ціни ніяк не змінюються в залежності від тривалості.

Зараз оптимальною тривалістю весільного відеоролика це приблизно 40-60 хвилин, так як це дозволяє наповнити його самими запам’ятовуються яскравими моментами. Це дає можливість зберегти динаміку того, що відбувається, утримати живий інтерес переглядають. Весільний відеоролик — це сама захоплююча частина весільного кіно. Традиційно весільний фільм включає в себе безліч постановочних роликів, плюс репортаж із Загсу (або виїзної церемонії) і банкет.

Вартість зйомки весільного торжества

Ціни відеозйомки від нашої студії по всім напрямкам ви зможете побачити в меню “Ціни“. Також в розділі “Портфоліо” ви можете переглянути зразки наших робіт, щоб ви змогли самостійно побачити і оцінити рівень роботи і наш стиль по відеозйомці. Ціна в кожному випадку відеозйомка вважається індивідуально.

Також ви можете ознайомитися з іншими послугами професійного відеоператора:

  • Видеосъемкаспортивных змагань
  • Відеозйомка корпоративних заходів
  • Відеозйомка Love Story
  • Зйомка хрестин, вінчання
  • Зйомка відео дня народження, ювілею
  • Відеозйомка бізнес семінарів, тренінгів,
  • Відеозйомка дитячих свят

Відеозйомка весілля в Києві проводиться у форматі FullHD. Зараз має сенс замовляти тільки відеозйомку з високою роздільною здатністю. Для зйомки ми використовуємо професійну відеокамеру Sony або дзеркальну фотокамеру Canon, якщо клієнт віддає перевагу картинку сучасних фотокамер, до того ж вона дає можливість використовувати якісну професійну змінну оптику. Фотокамери мають деякі переваги перед стандартними відеокамерами, наприклад, великий розмір матриці порівняно із звичайною камерою. Вона дає можливість отримувати картинку з маленькою глибиною різкості, великою колірною палітрою, як в кіношному варіанті.

Наші роботи, які представлені на сайті, значно стиснуті як для перегляду через інтернет. Хоча, головне в нашій роботі — це відеозйомка, але ми також можемо допомогти вам з організацій заходи. Ми співпрацюємо з фотографами, провідними, флористами, музикантам і аніматорами. Замовляйте зйомку у нас — весільний відеооператор в Києві, зі студії “Epic” зробить все, щоб ви були задоволені і в майбутньому користувалися нашими послугами.