Ні для кого не секрет, що на сьогодні весільна відеозйомка Київ – це не просто репортажна зйомка, як багато хто вважали раніше, і до даного виду зйомки зараз висуваються найвищі вимоги. Насамперед відеозйомка сучасної весілля – це заздалегідь підготовлений сюжетний сценарій з неповторним антуражем і оригінальними художніми та стилістичними рішеннями. І саме тому цей вид зйомки без сумніву можна назвати мистецтвом.

Як вибрати весільного відеооператора у Києві та області?

Дуже складним завданням є підбір професійного відеооператора, тому в процесі підбору майстра необхідно ознайомитися з його попередніми роботами. Обов’язково оцінити як короткий відео кліп, так і повноцінний відео фільм з однією і тією ж весілля. Це дасть можливість зрозуміти свої внутрішні відчуття і визначити для себе наскільки захоплюючими і цікавими є ці роботи. І якщо подані фільм або кліп викликають у вас нудьгу або втому від перегляду, то однозначно слід попрощатися з даним кандидатом і зайнятися пошуком нового.
Цілком зрозуміло, що одним з головних чинників при виборі відеооператора для молодих є вартість його послуг. Але як показує практика вибір на користь дешевої ціни – це не найкраще рішення. Тому в першу чергу необхідно для себе визначити, який результат ви хочете побачити, і, залежно від цього, підбирати варіант з прийнятною ціною і якістю. Професійна відеозйомка у різних операторів може разюче відрізнятися.

Весільні кліпи

Весільний кліп та його відеозйомка – це найважливіший елемент, який протягом короткого часу здатний повністю передати емоційну атмосферу одного з найважливіших днів у вашому житті. Тому він повинен містити тільки найбільш вражаючі і барвисті моменти весільного дня, і при цьому зберегти відчуття цілісності і завершеності. Адже саме цей короткий сюжет стане візитною карткою вашого весілля і предметом гордості для друзів, знайомих і родичів.

Ви напевно звернули увагу при перегляді весільних відеозаписів своїх знайомих або друзів, що проста відеозйомка дуже рідко передає і виділяє грандіозність, емоційність і важливість самого моменту одруження. Тому саме відеозйомка для кліпу (відеозйомка короткого ролика) несе перед собою завдання за короткий проміжок часу показати глядачеві всю яскравість і значимість цієї події. Для того щоб молодята в кінцевому підсумку отримали цікавий і захоплюючий кліп, необхідно для початку розглянути сюжетну лінію кліпу для весіль.

Такими є:

  • Романтичний стиль (граціозно поставлені кадри, розслаблююча музика);
  • Динамічний стиль весіль (завзята музика, барвисті емоційні кадри);

Романтично-динамічний стиль весільної відеозйомки являє собою змішаний варіант з перших двох. Сюжетна лінія вашого весільного кліпу цілком і повністю визначається вибором стилю зйомки та музичної складової. Отже, до вибору музичного супроводу кліпу варто підходити так само серйозно, як і до вибору відеооператора адже від музичного змісту залежить не тільки відеозйомка та її стиль, але і кінцеве настрій всього весільного кліпу.

Не варто забувати і про відеоряді, адже він передає всю атмосферу і динаміку святкової події, і тому відео супровід має бути настільки яскравим і незабутнім, щоб при черговому перегляді ви змогли з головою поринути у приємні спогади про ваше весілля. Коштувати помітити, що маючи барвистий і динамічний відеокліп, ви завжди зможете поділитися ним з усіма друзями і знайомими, що в цей день розділили з вами святковий настрій, а також можна похвалитися перед колегами на роботі – якісна відеозйомка завжди збере глядачів біля екрану. Серед підготовчих моментів до весільної зйомки можна виділити наступні: вибір місця для зйомки, відповідно задуманого сценарію; перелік реквізиту для зйомки; визначення музичної складової кліпу і вибір відповідного відео обладнання. Відеозйомка на високому рівні можлива лише при об’ємному підході.

Запросіть нашого відеооператора

Послуга “професійна весільна відеозйомка Київ” – це не стільки відповідальний і професійний підхід самого оператора, скільки таке ж серйозне ставлення майбутніх подружжя до процесу підготовки і зйомки. Тому потрібно врахувати, що для створення дійсно запам’ятовується відео весілля Київ оператор повинен знати, що клієнти хочуть бачити не тільки естетичну сторону самої відеозйомки, але і в результаті отримати високоякісний результат. Сьогодні у кожного є можливість зберегти весільний день не тільки в пам’яті, але і відобразити цю подію на відео. Весільний відеооператор у Києві студії “Epic” зробить свою роботу на високому рівні і головне його завдання полягає в тому, щоб кожен клієнт залишився задоволений результатом. Відеозйомка для весіль (Київ і область) — це можливість назавжди зберегти в історії магію і чуттєвість вашого весільного дня.