Професійна відеозйомка виставок – це відеозйомка з захопленням в кадрі всіх присутніх респондентів виставки та інших заходах. Виставку можна знімати як фото, так і на відео, після чого провести професійний монтаж, щоб вийшов повноцінний фільм або ролик. У разі потреби у фотозйомці виставки або відеозвіті, фото та відеооператори студії Enigma з легкістю виконають будь-яке замовлення; знімуть правильно відео і зроблять якісні знімки.

Щоб справити враження і показати масштаб заходу, знімаються оглядові відеоролики, про: галузевих виставках, конференціях, спеціалізованих форумах. А також їх актуальність для даного напрямку, вигоди, яка буде отримана учасниками. З допомогою таких роликів також продаються схожі заходи, наприклад, на схожу виставку в майбутньому році.

Зйомка видероликов заходів: відео огляди виставок, семінарів, тренінгів, конференцій

Необхідність оглядового відеоролика виникає в наступних випадках:

– організація масштабного заходу;
– підвищення статусу організаторів;
– створення звіту про захід для потенційних інвесторів, партнерів;
– залучення учасників на наступні заходи.

Які переваги емоційного характеру від відеоогляду?

На відміну від фото звіту оглядові відеоролики є більш привабливими. Звітний фільм про захід – спосіб створення(наповнення) простору інформативною атмосферою навколо підприємства. До того ж такі відео підвищують інтерес потенційних споживачів. Професійна відеозйомка підвищить статус підприємства, організатора заходу.

Завдяки відео, у глядачів складається чітке враження про подію, зацікавленість, а для деяких «легку образу», що вони не змогли стати учасником цього заходу. Що згодом викликає інтерес для відвідування наступного подібного заходу.

Чому важливо замовити оглядовий відеоролик у нас?

– ми – студія, працюємо безпосередньо з вами, завдяки чому можемо запропонувати найбільш оптимальне рішення;
– ми оперативно виїжджаємо на проведене вами захід, якщо Вам це необхідно;
– у нас кваліфіковані відеооператори , професіонали, які швидко підхоплять тему і з легкістю зроблять свою роботу;
– зробимо монтаж ролика з заставками і використанням графіки в короткі терміни.

Замовити зйомку для бізнесу – правильне рішення

Ми, як студія, на ринку вже більше 9 років, це дозволило нам виконати масу робота і завоювати довіру клієнтів, завдяки чому вони користуються нашими послугами постійно. Користуйтеся послугами професіоналів! Вибирають студію Enigma тому, що ми створюємо безпосередньо оглядові ролики заходів вже понад 7 років. Безліч підприємств звернулися до нас за створенням відео, за допомогою якого вони зможуть подавати потенційному споживачеві інформацію про свої товари або послуги. Багаторічний досвід дозволяє нам справлятися з роботою якісно і швидко, незважаючи на специфіку кожного окремого підприємства. Звертаючись до нас, Ви отримаєте кваліфіковану консультацію, що і як краще, а також Ви отримуєте професіоналів, які знають свою справу. Професіоналів, у яких роки досвіду і кількості відеозйомок за плечима, які знають, як, що і де краще зробити. Замовити відеозйомку виставки у студії Enigma.

Нас знаходять по запиту: відеозйомка Київ