Найчастіше репортажна відеозйомка застосовується для повного висвітлення події — від початку до кінця. Основною відмінністю є її об’єктивність, тобто показ всіх подій так, як вони проходять без купюр і приукрашиваний. Основою такого жанру, як репортажна відеозйомка, є точна хронологія подій до завершення події або заходу.

Репортажна зйомка – потужна реклама вашого бізнесу

Професійна репортажна відеозйомка в Києві від студії Enigma являє собою максимально докладну розповідь про захід, побудований з відбуваються моментів очима свідків. Саме з цієї причини в наш час це є основною технологією, яка використовується журналістами, якщо вони хочуть висвітлити подію або захід без зайвої “мішури”.

Відеозйомка репортажу може використовуватися для залучення клієнтів, тобто на благо бізнесу. Широко використовується репортажна зйомка при проведенні семінарів, тренінгів, доповідей, конференцій і багато чого іншого. Найчастіше відеозйомка репортажу використовується для освітлення подій всередині компанії, це представляє інтерес для потенційних і діючих клієнтів. Це допомагає підвищити зацікавленість клієнтів до компанії або організації, а також дозволяє підняти рівень професіоналізму співробітників компанії.

Основною перевагою зйомки репортажу є її економічність і простота, так як для цього не потрібно орендувати окреме приміщення для зйомки і додаткове обладнання, достатньо буде присутність професійного відеооператора в Києві з відеокамерою і наявністю досвіду подібних зйомок.

Наша студія готова надати вам повний спектр послуг по відеозйомці. Ви обзавелися новою технікою на підприємстві і вам необхідно навчити персонал? Хочете провести семінар? Намічається доповідь або лекція? Вам необхідна відеоінструкція про техніки безпеки? Все це ми можемо надати у вигляді повноцінного ролика для вашої фірми або підприємства. Така репортажна відеозйомка дає можливість прискорити досягнення ваших цілей.

Вартість зйомки репортажу

Ціна відеозйомки розраховується індивідуально з причини того, що відеозйомка на репортаж може мати масу нюансів. Для уточнення вартості зйомки вам необхідно зв’язатися з фахівцями студії Enigma для отримання всієї необхідної інформації.

Основні види репортажної зйомки:

  • новинний репортаж (відеозйомка з місця події);
  • репортаж з концерту (зйомка концертів);
  • спортивний репортаж (динамічне відео з місця проведення спортивного змагання);
  • видеодокументалистика (набір фактів, які є ключовими для автора репортажної зйомки);
  • приватна відеозйомка (відеозйомки весілля, ділового заходу, корпоративу чи інших моментів життя);
  • тревел-репортаж (добірка відеороликів про подорож, в якому автор передає всі емоції і враження від побаченого і пережитого під час поїздки);

_