Відеозйомка презентації в Києві

Відеопрезентація є роликом, який робиться для демонстрації певної продукції, послуги або ж просто якоїсь події. Він створюється саме під ваші вимоги, акцентує увагу слухачів на вигідні для Вас переваги, а також демонструє, в першу чергу, продукцію – відеозйомка в Києві

Відеооператор для зйомки заходів у Києві

В наш час саме відеопрезентація стала популярною послугою, так як вона дуже проста і цікава в сучасному діловому середовищі. Із цим роликом ви зможете ефективно рекламувати ваш продукт/ послугу, багато в чому навіть краще ніж звичайна реклама. Головним достоїнством є більш довгий хронометраж ролика, порівнюючи її з рекламою. Він дозволяє надати більш поглиблену інформацію про продукт і виглядає це набагато оригінальніше. Професійна відеозйомка в Києві та області від нашої студії включає в себе ряд пропозицій для бізнесу: відеозйомка семінарів, лекцій, презентацій, зібрань конференцій, відеозйомка корпоративів та інших заходів.

Ефективність відеороликів сьогодні

Основні елементи успішності відеозйомки презентації є її доступність, стислість і звичайно унікальність. Саме синхронне використання цих складових допомагає виконати ті цілі, які спочатку планувалися. Отже створенням ролика повинен займатися справжній професіонал з відеозйомки та монтажу. Виконаний медиапродукт презентацій можна використовувати на сайтах, презентаціях, форумах і конференціях.

Яка вартість створення презентаційного відео?

Наші професійні майстри в курсі як робити якісний товар, який буде виконаний за вашим бажанням і потребам. Вартість може відрізнятися залежно від обсягу інформації вашої роботи. Вона включає в себе монтаж, розробка сценарного плану, музичний супровід, зйомка в студії до 12 годин, брендинг мінімального або просунутого графічного елемента. Ціни на зйомку можна подивитися у нашому розділі.
Для повної відповідності із завданням створення ролика, ми детально вивчимо всі нюанси, переваги продукту, буде створена концепція, а також оформлення сюжету у вигляді розкадровки. Створювати відеоролик ми починаємо тільки після вашої згоди та погодження плану роботи. Рекомендуємо спочатку заповнити бриф, а також вказати всі ваші запити і побажання з посиланням на приклади по темі “презентація”.

Замовляйте рекламу у нас

Зверніться до нас — в студію Enigma — ми з задоволенням займаємося відеозйомкою та створенням будь-якого відео для бізнесу. Запросіть нашого відеооператора в Києві. Замовивши у нас зйомку будь-якого корпоративного відео, ви отримаєте відмінний рекламний продукт. Наші фахівці зустрінуться з вами заздалегідь з метою максимально якісно виконати свою роботу і зрозуміти всі ваші потреби до найдрібніших деталей. У нашому розпорядженні буде вся необхідна апаратура. Якщо вам знадобиться якісний звук — для цього є набір мікрофонів. Якщо потрібен світло — ми встановимо додаткове джерело світла. Якщо вам потрібно не тільки зйомка презентації, але й відео «під ключ» — ми зробимо відеомонтаж, який підкреслить всі найважливіші моменти заходу. Наш промо ролик ви будете з гордістю показувати партнерам у Києві. А якщо вам треба відео чисто для користування всередині компанії, то ми можемо зробити і тиражування дисків для вручення всім співробітникам.