Зробити запрошення на весілля – одне з перших основних моментів при підготовці до весілля. Можна не надавати цьому особливого значення, але важливо знати, з допомогою запрошень задається тон вашого весілля. Якщо запрошення буде витримано в офіційному стилі, то весільну захід мається на увазі у відповідному контексті. Якщо запрошення невимушений, веселий, то і атмосфера буде відповідної на вашому весіллі. Запрошень треба робити дещо більше, щоб врахувати всілякі нюанси.

Чому важливо зробити зйомку відеопріглашенія на весілля?

З кожним днем такого роду запрошення набирають обертів. Паперові листівки не так креативні, тому потроху переселяються на другий план. А в перших рядах все більше користуються інтересом різні відеосюжети, в яких наречений і наречена висловлюючи всі емоції запрошують на майбутнє весілля. Вартість відео весільного відеопріглашенія формується виходячи з обраного сюжету. Звичайно ж, Ви зможете зробити і самі видеоприглашение не використовуючи ні гроша, просто знявши свої щасливі обличчя на камеру. Але малоймовірно, що це запрошення зможе вразити друзів і знайомих.

Пропонуємо Вам такі сюжети:

– Слайд-шоу. Якщо Ви вмієте впевнено поводитися з «Fotoshop» та відео-редактором, то створити відео буде дуже легко. В цілому, можна використовувати будь-яку програму, яка створює слайд-шоу, використовуючи готові шаблони. Від Вас необхідно буде лише вибрати найбільш підходящі фото і підібрати музичний супровід, об’єднати, щоб вийшло слайд-шоу. Де в самому закінчення можна буде написана дата проведення весільної церемонії.

– Love Story. Скориставшись таким запрошенням можна трохи заощадити, в разі замовлення зйомки «Лав Сторі». Готове відео можна використовувати у вигляді запрошення, лише доповнивши його інформацією про дату весілля. У цьому випадку Ви ловите двох зайців відразу. Знімаєте «Лав Сторі» і отримуєте готове запрошення, а головне, що все вчасно. Звичайно, за оперативність потрібно доплачувати, але це в рази дешевше, ніж запрошення окремо замовляти.

– сюжет з життя. Ціна на таке видеоприглашение орієнтовно порівнянна з вартістю «Love Story». У цьому фільмі можна використовувати якийсь фрагмент з життя, наприклад прогулянку, в якому буде кілька разів показуватися дата наближається весілля.

– весільний трейлер. Такого роду запрошення дуже популярні, завдяки неординарності і динамічності. В їх основу лягає сюжет з якогось популярного фільму, де головні ролі доручені нареченому і нареченій. Також його можна зробити у вигляді анонсу.

– фільм. Такий фільм передбачає вражаючий неординарний сюжет, прекрасне аудіо супровід, наявність оригінальних костюмів, а також акторська родзинка нареченого і нареченої. Відзняти такий шедевр буде коштувати не три копійки, але результат буде ошеломляющ, це запрошення запам’ятають всі і будуть показувати у вигляді прикладу друзям і знайомим.

Залишається лише визначитися з типом відеопріглашенія на весілля, який найбільше сподобається. Зателефонувати для роз’яснення питань, що виникли і домовитися про зустріч, щоб визначитися з графіком, процесом і т д. Вартість відеозйомки можете подивитися у нашому розділі “Ціни”.