Відеозйомка шкільного 1 (першого) вересня, зйомка на перший дзвінок

Щороку на початку серпня в нашій студії одна і та ж картина — днями безперервно дзвонять батьки (зазвичай це мами) дітей дзвонять і питають: «Скільки у вас коштує відеозйомка першого вересня?». Хоча, студія Enigma в першу чергу спеціалізується на відеозйомку весілля, особистих святах та створення рекламних роликів, нам довелося додати в список послуг також позиції «відеозйомка першого дзвінка» «зйомка випускного» і «відеозйомка останнього дзвінка».

Професійна зйомка 1 дзвоника в школі

Коли мова йде про шкільних відеороботах, де цілі задіяні цілі батьківські колективи, то тут найбільш ефективно працює сарафанне радіо. Відеооператор може один-два рази добре зняти шкільне свято, як попит на його послуги у цьому відеозйомки значно зростає. Воно й не дивно, адже у сьогоднішніх першокласників будуть молодші брати і сестри. Батьки не проти порекомендувати хорошого відеооператора в Києві своїм друзям, у яких підростають діти. Позитивні рекомендації — це те, заради чого ми і працюємо. Крім рекомендацій нас також знаходять в інтернеті через запит «професійна відеозйомка першого дзвоника» або «Відеозйомка 1 вересня, Київ» в пошукових системах.

Перший раз у перший клас

Перший шкільний день 1 вересня не забувається ніколи, оскільки це один із незабутніх і яскравих моментів у житті дитини. День першого дня осені буде першим кроком учня в країну знань. В цей зазвичай сонячний день першокласник вперше почує шкільний дзвінок. За шкільну парту він теж сяде вперше. І урок буде у них вперше, і вчителі теж побачать вперше. Для будь-якої дитини у цей день настає новий етап життя, нові друзі, нові вчителі, все нове…

В наш час першокласники до першого приходу в школу мають читати, а деякі навіть і писати. Батькам, звичайно, хочеться запам’ятати дітей такими, якими вони були саме в цей день. Відеозйомка шкільних свят у Києві дає можливість завжди відмотати час назад і побачити першокласника з величезним для нього портфелем. Завжди приємно і трепетно подивитися, як він забігає в свій перший клас, сідати за парту, хвалиться своїми новими шкільними предметами. Коли клієнт замовляє у нас відеозйомку першого дзвінка, то ми завжди рекомендуємо запросити також і фотографа.

Перший дзвінок: ціни на зйомку

Ціни на відеозйомку першого дня осені (зйомка на перше вересня) відносяться до категорії найбільш доступних. Особливо якщо врахувати той факт, що на оператора 1 вересня скидається весь клас. Ми працюємо також по індивідуальному стилю, тобто для однієї конкретної дитини. Індивідуальна зйомка на 1 або 2 камери дає можливість сконцентрувати всю увагу на одному герої свята, в результаті чого його батьки матимуть ексклюзивний матеріал. Подаруйте собі та вашій дитині радісні і приємні – замовте в нашій студії відеозйомку першого дзвінка. Про форматах зйомки та якості картинки дивіться сторінку відеозйомка hd.