Відеозйомка першого дзвінка в Києві, відеооператор на 1 (перше) вересня

Відеозйомка 1 вересня у будь київській школі — прекрасний і хвилюючий шкільне свято. Для батьків це відповідальний день, а для першокласників — перший дзвінок. Одним учням належить продовжити навчання, перейшовши в клас старшого віку, а інші йдуть перший раз у перший клас. Навчальний рік розпочинається урочистою лінійкою, що відкриває його. Якщо ви захочете по закінченні лінійки знову згадати про цей день — замовляйте послуги відеозйомка 1 вересня в школі.

Важливість професійної зйомки

Професійний відеооператор на перше вересня має зняти все найважливіше, у тому числі: лінійку, першого уроку в класі і виступу в актовій залі. На шкільні заходи є різні послуги: відеозйомка в Києві — індивідуальна відеозйомка і колективна. Індивідуальна зйомка передбачає роботу для однієї сім’ї. Камеру операторові треба включати моментів зборів маленького учня. Гарантією якісного відео є професійна відеокамера в руках досвідченого відеооператора на 1 вересня. Батькам важливо не забувати, що похід у школу — свято для дитини. А зйомка відео або фото — справа десята.

Що стосується першого підсумкового шкільного відео, тут є один момент. Ви можете замовити як один диск, так і кілька — для всього класу. У другому випадку економляться не гроші, а час. Скоротити вартість зйомки можна в колективному варіанті, коли скидається весь клас. Відеооператор нашої студії свою роботу виконає професійно, а шкільна відеозйомка першого вересня буде радувати вас довгі роки.

Відеомонтаж фільму на 1 дзвінок

Фільм буде набагато яскравіше, якщо провести відеомонтаж з усякими тематичними вставками і звуковим супроводом. Готовий відеофільм про першому дзвінку оформляється в красиву обкладинку диском, на якому набито зображення “1.09”. Організація будь-якого урочистого заходу в школі — це безліч приємних емоцій та море настрою. Зрозуміло, це має знайти своє місце у фінальному відеофільмі. Якщо ви вирішили самостійно зняти свято і займаєтеся відеозйомкою непрофесійно — навряд чи ви можете вийти результат, який дає професійна відеозйомка 1 дня осені.

Вартість зйомки в школі

Вартість роботи відеооператор у Києві на 1 вересня не відноситься до категорії дорогих послуг. Швидше навіть можна сказати, що це один з найдешевших видів зйомки. Наша студія порадує умовами батьків, оскільки співвідношення ціни і якості у нас на прийнятному рівні для будь-якого клієнта. Вартість роботи оператора в школі залежить від кількох факторів: тривалості роботи (зазвичай це до двох годин) і апаратури. Другий момент важливіше першого, оскільки в наш час знімати відео в якомусь іншому форматі, крім FullHD, просто несерйозно. Вартість послуг на перший дзвінок дивіться в розділі “ціни на відеозйомку