videozyomka-ostannogo-dzvonika-u-kiyevi

Ціни

Ціна
1 камера (до 120 хвилин) 1500 грн
1 камера (120 хвилин) + монтаж 2500 грн
Додатковий годину зйомки понад пакету 500 грн
2 камери (120 хвилин) 2500 грн
2 камери (120 хвилин) + монтаж 4500 грн
Додатковий годину зйомки понад пакету на 2 камери 900 грн

 

Що треба робити, коли в школі наближається останній дзвоник, а за ним і випускний вечір? У батьків випускників такого питання немає. Вони прекрасно знають, що треба професійно зняти шкільний відеофільм про це знаменний день. Відеозйомка таких заходів, як випускний вечір — прекрасна можливість максимально зберегти в пам’яті всі святкування від початку до кінця.

Зйомка на випускний в школу

Наша студія пропонує випускникам і їхнім батькам замовити якісний фільм, який буде довгий час радувати не тільки вас, але і ваших випускників. Якщо ви завчасно зверніться до нас і забронюєте дату (віднедавна в Києві та Україні всі випускні проводяться в один день) для цих двох шкільних свят, то ви отримаєте повноцінний художній твір про закінчення школи. Звичайно ж, воно буде зроблено з урахуванням Ваших вимог і побажань.

З боку нашої студії гарантується максимальне сприяння, самовідданість і професіоналізм. І не важливо, яка конкретно це відеозйомка: дня народження, відеозйомка ювілею, відеозйомка корпоратива, зйомка останнього дзвінка, відеозйомка свята, відеозйомка заходу, відеозйомка ранку або відеозйомка випускного. У будь-якому випадку наш клієнт отримує відмінний і передбачуваний результат. Ми обов’язково створимо такий відеофільм, який буде за душі і молодому і старшому поколінню і вам буде цікаво його дивитися через довгі роки.

Шкільна зйомка в Києві і області

Для наших клієнтів є ряд різних пропозицій з даного виду зйомки. Стандартний варіант — класична колективна відеозйомка, де кожному учневі приділяється практично однакову кількість уваги. Індивідуальна зйомка останнього дзвоника передбачає роботу з одним випускником: від зборів на свято до постановочних зйомок з вчителями, друзями по школі і так далі.

Яка ціна зйомок випускного вечора?

Зазвичай вартість на відеозйомку випускного або останнього дзвоника у Києві для одного класу стартує від 6000 грн. Цей варіант передбачає один виїзд відеооператора в Києві. Якщо клас замовляє ще два або три додаткових виїзду для зйомки «побутової» життя класу, то ціни збільшується. Зараз київські випускники люблять знімати лінійку на останньому дзвонику, запрошувати двох операторів, робити відеозйомку банкету та інше. Потім кожен школяр захоче копію диска собі і замовляє тиражування. Якщо існує необхідність знімати відразу кілька класів, ціна за роботу оператора може збільшуватися в незначних межах.

Якщо замовляється індивідуальна відеозйомка на перший дзвінок і випускний вечір подразумеваетмя відеозйомка та робота відеооператора до 12 годин, допомога у створенні сценарію, запис всіляких інтерв’ю учителів та друзів, відеомонтаж всього відзнятого матеріалу і запис на диск. Всередині фільму цілком доречно вставити слайдшоу з архівних фотографій випускників. Ціна такої роботи – 5000 грн. Коли зйомка планується в школі за межами Києва, то всі транспортні витрати лягають на клієнта. Професійна відеозйомка в Києві випускного та останнього дзвоника у Києві від студії Enigma – це сучасний, якісний і повноцінний фільм, який буде радувати вас завжди.

Як запросити оператора в школу?

При бажанні замовника та необхідності, ви можемо зустрітися з батьківським комітетом у Ківі та області. Те ж саме стосується адміністрації та випускників. Ми зацікавлені, щоб заради відеозйомки максимально врахувати всі деталі. На цих зборах ми обговорюємо майбутній сценарій і показуємо приклади наших робіт. Звуковий супровід роликів теж обмовляється заздалегідь, ми з радістю врахуємо музичні вподобання замовника. Оскільки нашу роботу будуть дивитися і випускники та їхні старші родичі — ми намагаємося максимально охопити цей момент і намагаємося догодити всім.

Для запрошення відеооператора нашій студії на зйомку останнього дзвінка або інший шкільний свято, зв’яжіться з нами по телефону або електронною поштою, що вказані у розділі «контакти» вгорі сайту.