Основною метою весільного фільму – зберегти кадри про довгоочікуване і яскравому подію, моменти яких вже не повторяться. Раніше весілля знімалася величезною відеокамерою на плечі оператора. Він віддавав зроблену відеозйомку в тому вигляді, як вийшло відзняти, в оригіналі. Весь відзнятий матеріал у вигляді стопки касет наречені отримували в руки. А часом операторів бувало і два або три, тоді касет виходило набагато більше . На перегляд такої кількості касет йшло багато часу в холодні, нудні, зимові вечори. А все тому, що в той час, відеомонтаж був задоволенням не з дешевих. Замовте послугу “відеозйомка Київ” на ваше весілля.

Весільна зйомка сьогодні, відеооператори в Києві

З еволюцією у світі технологій, фотоапарати придбали функцію зйомки відео, а програми стали більш функціональні, це дало нове значення відеозйомки весіль. Що дало можливість називати себе не відеооператором, а видеографом, так як відео відзняті оператором після монтажу ставав набагато менше, якісніше і приємніше для перегляду. Відеограф – це людина знімає відео, а після монтирующий його так, що б фільм виходив динамічним, цікавим, цікавим, емоційним і набагато коротшим від минулих часів. Наймаючи виїзну церемонію шлюбу краще вести зйомку декількома камерами, адже в такому разі, весільна відео зйомка збереже більше ракурсів, що зробить відео яскравіше.
Для того що б фільм вийшов оригінальним, буде краще порадитися з оператором, поділитися своїми ідеями та побажаннями. Поділіться, якщо є, роликами з інших весіль, які Вам здалися цікавими, що б оператору було легше зрозуміти Вас і уточнити про вартість зйомки, монтажу і необхідного часу. Радячись з оператором Ви можете реалізувати найрізноманітніші ідеї для свого весільного фільму.

Зйомка вашої весільної історії

Love Story – це відеозйомка весілля, яка показує історію вашого знайомства, відносин, яка проводиться за кілька тижнів до весілля. Що б на весіллі показати його гостям. Таким чином, у вас буде можливість зрозуміти, чи підходить вам відеограф, його робота і буде час підібрати іншого, у випадку, якщо вам при зйомках лавсторі з ним не комфортно або якщо не будете задоволені результатом його зйомки. Початок зйомок весільного фільму можна почати з етапу підготовки до весілля. Почати можна з вибору костюма нареченого і сукні для нареченої, вибір місця для проведення заходу. Цей шматочок матеріалу, зможе прикрасити фільми і додати значущості.

Запрошення на весілля у вигляді нетривалого ролика – розвивається напрямок весільної відеозйомки. Реалізувати в такому ролику можна самі різноманітні, цікаві, креативні ідеї. Для початку, підкреслити щось для себе можете з представлених в нашому розділі відео запрошень. В основу якого лягає оповіщення глядача – гостя про майбутнє весілля, про дату і місце її проведення. Звичайно ж, не варто забувати про ролику з вдячністю батькам молодят, адже вони – почтеннейшие гості. Деколи в потрібний момент через хвилювання не знаходиться потрібних слів подяки. Знявши такий ролик, Вам не треба буде турбуватися про це – відеозйомка ролика подяки батькам порадує гостей, а так само дозволить нічого не забути.

Ролик SDE (Same Date Edit – монтаж в день зйомки) – короткометражний ролик весільного процесу, який монтується за пару годин. Цим роликом можна прикрасити весілля, показавши весь весільний день. А тим, хто з якихось причин не зміг бути на зборах, викуп, реєстрації, зможуть побачити все власними очима в день весілля.

Trash the dress – це неординарна відеозйомка весілля, в котрому наречений і наречена обмащуються фарбами, порізати сукню, купаються в грязі, облити бензином і спалити, радіючи як тільки душі завгодно. Інтернет багатий варіантами такого роду роликів, підшукайте щось для себе, що б Вам було цікаво і весело, не зациклюйтеся на стандартній фотосесії, зробіть пам’ятний день вашого життя чимось неординарним.

Сценарій для свята

Ви можете самостійно розробити сценарій свята, втіливши в нього всі свої самі сміливі та креативні ідеї, а також внести корективи в процес відеозйомки, додавши що-небудь неординарне і цікаве. Ну а зі свого боку наш професійний відеооператор в Києві зробить свою роботу найкращим чином, з урахуванням ваших поправок і зауважень, і результатом стане чудовий відеофільм. В залежності від ваших завдань, які ви поставите нашому майстрові під час попередньої зустрічі, він виконає відеозйомку за допомогою бажаної вами відеотехніки.

Вартість зйомки весільних урочистостей

На ціну відеозйомки впливають такі фактори, як: майстерність відеооператора, вибір обладнання для зйомки, час тривалості зйомки і, звичайно ж, складність монтування та накладання спецефектів при створенні кінцевого відеофільму. Звернувшись за послугами по темі “відеозйомка весілля” в нашу студію, ви можете бути повністю впевнені, що в результаті отримаєте професійну і якісну роботу. Ми пропонуємо своїм клієнтам адекватні ціни і розумні терміни виконання монтажу весільного фільму. Будь-наш весільний відеооператор, знімає заходи в Києві і області, приділить вам стільки уваги і часу, скільки знадобиться для досягнення хорошого результату. Крім свдеб, у нас часто замовляється відеозйомка корпоратива, відеозйомка ювілею та відеозйомка корпоратива.