Дуже часто молодята запитують: «Який сенс запрошувати на весілля двох відеооператорів і платити в два рази дорожче?». Професійні відеографи і вимогливі клієнти знають відповідь на це питання. Багатокамерна відеозйомка забезпечує змінюваність планів, динаміку і можливість не випустити жодної важливої деталі.

Скільки потрібно камер для зйомки?

Якщо вам достатньо тільки репортажної частини, з якої почистять зайве, то вам цілком вистачить і звичайної однокамерної зйомки. Весільні заходи знімаються на два види камер: професійні наплічні камери DSLR-камери (дзеркальні фотоапарати). Стандартної відеокамерою оператору знімати, безумовно, простіше. Однак сучасна дзеркальна фототехніка знімає відео у форматі HD більш високої якості, недоступному навіть для дуже дорогих відеокамер наплічного типу. DSLR-зйомка дозволяє використання різних об’єктивів, призначених для різних цілей. Через складності в обігу фотоапаратом у знімальному процесі, одному оператору зробити все торжество вкрай складно.

Для постановочних кадрів, на кшталт прогулянки, навіть однієї такої камери вистачить з головою. Складності з картинкою будуть виникати, коли часто доведеться водити камерою, наприклад в Загсі, коли треба чергувати кадри з розпорядником і молодими. Якщо клієнту показати два весілля з одно – і багатокамерній зйомкою — він сам зрозуміє, у чому переваги другого виду. Багатокамерна відеозйомка виграє настільки ,що це видно і дилетанту.

Ціни на зйомку весіль

Вартість послуг “відеозйомка Київ” на весілля можуть дуже сильно відрізнятися, оскільки під весільною зйомкою можуть бути роботи різної якості, тривалості і ще безліч нюансів. Ціни на відеозйомку дивіться у нашому розділі.

Весільний фільм складається з постановочних роликів (прогулянка) і репортажної частини (збори молодят, викуп, ЗАГС і банкет). Тривалість весільного відео може бути будь-яка, тут вирішують особисті смаки замовника. Одним подобається відеозйомка та короткий динамічне відео на 20-30 хвилин, інші хочуть бачити все цілком. Зазвичай тривалість всього відео залежить від тривалості банкету. Наша студія виконає відеозйомку на одруження в будь-якому варіанті, ви можете замовити якийсь конкретний епізод свята весілля (вінчання, розпис або банкет).

Професійна відеозйомка весілля в Києві від студії Enigma проводиться у форматі FullHD — відео високої чіткості. Для зйомки заходів ми можемо використовувати як стаціонарну техніку Sony, так і дзеркальну камеру Canon залежно від завдань. Широкий вибір обладнання дозволяє отримувати на виході дуже якісну картинку з чудовою гамою кольорів, така відеозйомка задовольнить найвибагливішого клієнта. Наші роботи, розміщені на сайті, є сильно ужатыми копіями — клієнт отримує багаторазово більш чітку картинку на його весілля.

Важливість техніки для весільної зйомки

Безумовно, для таких послуг, як весільна відеозйомка, величезне значення має рівень обладнання та техніки, однак знімальний процес все-таки веде людина, а не апаратура. Яка б сучасна техніка не була в руках невмілого оператора — це не принесе гідного результату. Рівень оператора варто оцінювати за прикладами його робіт.

Високий попит на послугу «відеооператор на весілля Київ» сильно випереджає пропозицію, оскільки серед відеооператорів столиці є багато початківців, рівень роботи яких не дозволяє їм позиціонувати свої роботи як професійні. Не всі займаються зйомками є професіоналами своєї справи, у багатьох з них просто не вистачає досвіду. Всім клієнтам ми рекомендуємо в першу чергу звертати увагу на досвід відеооператора в Києві.

Процес весільної зйомки і можливі проблеми

Існує маса варіантів весільної зйомки, проблеми теж можуть бути на кожному кроці. Давайте розглянемо це питання детальніше, щоб максимально намагатися їх уникнути. Як проходить звичайний весільний день? Ранок молодят починається вдома у нареченого, де відеооператор знімає його збори. Потім оператора відвозять для аналогічної зйомки до нареченої. Як правило, зовнішній вигляд багатьох під’їздів Києва залишає бажати кращого. Обшарпані будинки укупі з тісними квартирами можуть вбити всю естетику зйомок. Оператор-новачок тут напевно не вийде з положення. Якщо потрібно зйомка викупу, то це йде слідом за зборами. Якщо є можливість організувати це не біля житлового будинку, а де-небудь у дворі готелю з чудовим видом, то краще провести зйомку там.

Відеозйомка весілля є куди більш витратною статтею, ніж півгодинна оренда якого-небудь гарного місця. Тому скупитися на цю справу не варто, тим більше, багато хто за це грошей навіть не просять. Молоді можуть забронювати під свій захід ресторан, як в межах міста, так і за його межами. Прогулянку теж краще організовувати в самих примітних місцях. Дуже даремно багато пар намагаються заради зйомки об’їхати всі весільні місця. Набагато краще вибрати два-три дійсно красивих місця і відпрацювати там по повній програмі. У цьому випадку робота над відео на весілля і фото буде куди більш продуктивною. Вибираючи місця для прогулянки краще звертати увагу на парки, алеї, водойми та місця з красивою архітектурою.

Всі ці дрібниці можуть зіпсувати роботу над вільним фото і відео, а також забере купу часу. Для якісної фото і відеозйомки ці нюанси бажано прибрати. Якщо у вас планується відеозйомка весілля — запросіть нашого весільного відеооператора у Києві по телефону з розділу контакти вгорі сайту.