Відеозйомка Love Story (Лав сторі) в Києві, відеооператор за зйомку історії кохання

Love story – це історія про почуття, про кохання. Можливо це історія, яка нині розгортається наяву, можливо це історія одного з днів проведених з коханою людиною, а можливо пропозицію руки і серця. Відеозйомка Лавсторі – це послуга, якою дуже часто користуються закохані пари, а також молодята, яким хочеться зафіксувати свою любов на відео. Щоб ці романтичні хвилинки можна було згадати, щоб вони навіяли бурю позитивних емоцій. Довіривши таку тонку роботу професіонала, Ви отримаєте добре змонтований кліп, який буде надихати. В основному відеофільм Love Story є першим кроком до створення весільного фільму, тому розумним продовженням про любовної історії ваших стосунків буде відеозйомка весілля.

Чому важливо вибрати професіонала для зйомки Love Story?

Історія про кохання – це постановочна відеозйомка, в якій багато факторів впливають на якість. Важливим фактором є написання сценарію, а також розробка сюжету, підбір правильного освітлення, процес зйомки і монтаж кадрів.

Етапи, які вимагає зйомка Лавсторі, містять свою специфіку, у зв’язку з цим необхідний досвід знає все до найдрібніших деталей професіонала. А завдяки злагодженості дій всієї команди, кінцевий результат виходить чудовим і цікавим.

Для зйомки Love Story можна вибрати такі теми:

– знайомство;
– романтична прогулянка;
– знаменні події;
– пропозицію, весілля;
– та річниця ін.

Доповніть сценарій свого Лавсторі особистими ідеями, щоб кожен з моментів можна було пережити знову і знову.
Основні 5 приводів вибрати студію Enigma для зйомки Love Story
– професіоналізм;
– не пропустимо жодної емоції;
– готовність до зйомки по всій Україні і будь-якій країні світу;
– створено більше 600 романтичних відео;
– досвід більше п’яти років;
– даруємо гарні спогади.

Як правильно вибрати оператора на весілля?

Щоб здійснити успішну зйомку Лавсторі, необхідно:

  • Написати сценарій. Наші фахівці готові до зйомки будь-якого підібраного сюжету.
  • Підібрати місце для відеозйомки. Повідайте оператору улюблені місця, які теплі події з ними пов’язані.
  • Створити план знімального періоду. Оператор розробить план для зйомки з урахуванням переваг головних героїв відео.
  • Зняти на відео сюжет. Пориньте у приємну атмосферу знімального процесу. Заповніть кожен кадр неповторністю, емоціями.
  • Провести монтаж фільму. Робота для людини відчуває, що відбувається в кадрах і створює шедевр, для професіонала.

Яка вартість відеозйомки Love Storyв Києві

Якщо Ви цінуєте кожну мить, хочете додати в свій архів цікавий фільм про вашу любов, зателефонуйте нам. Студія Enigma створить для вас унікальний фільм, який передасть всю бурю емоцій закоханих. Замовити зйомку Лавсторі можна як в тандемі з весіллям, так і соло в якості подарунка коханій. При замовленні Лавсторі і весільного відео наша студія робить приємну знижку. Вартість відеозйомки Love Story фільму починається від 5000 грн. В цю вартість входить сам процес зйомки в Full HD з підібраному сценарієм, коригування кольору, монтаж, накладення аудіо доріжок. А також подарункове оформлення та оригінальні исходники в повному обсязі на носій замовника. Злагоджена команда студії Enigma створює шедеври наповнені емоціями, до яких так і тягнуться руки нагадати собі про почуття і запалити в собі вогник. Ми використовуємо професійну HD і DSLR техніку. Історія про вашу любов важлива і варта, щоб зняти про неї наповнений емоціями фільм. Зробіть коханій приємно, не залишайте все на самоплив – зателефонуйте нам зараз!