Відеозйомка хрещення в Києві, оператор на хрестини дитини

Хрестини вважаються одним із семи таємничих обрядів Православної Церкви. У перекладі з волоського “хрещення” означає “занурення у воду”. Дитини занурюють три рази у воду, при цьому дитина отримує від Святого духа друге народження. Хрестини – це захист від усіх негативних подій в житті людини, для християн дані торжество – це головна подія, тому відеозйомка хрестин вважається популярною послугою серед молодих сімей. Скористайтеся і ви нашою послугою відеозйомка в Києві.

Відеозйомка на хрестини в Києві

Відеозйомка на хрестини говорити про те, що ваша дитина вперше (якщо, звичайно, до цього не знімали фільм виписки з пологового будинку) буде головним героєм фільму, де його урочисто охрестять по всім праволавним обрядом. Саме тому відеозйомка хрестин є приємним подарунком для рідних малюка, у яких можливо не було можливості побачити його після народження. Також як всі ми знаємо – мама не допускається до обряду хрестин, тому зйомка хрестин їй потрібна першу чергу. Тому в наш час все більш актуальною ставати зйомка на хрестини, якісна відеозйомка дитячого свята можлива тільки з професіоналом.
Дозвіл на зйомку в церкві

Хрестини є таємничим обрядом, тому говорити про яку-небудь сценарію відеозйомки просто доцільно. Відеооператор на хрестини на цьому торжестві має право вести зйомку в режимі репортажу. Також обов’язково потрібно отримати дозвіл церкви на проведення зйомки.

Далі згадаємо правила та особливості проведення обряду:

  • На проведення обряду можуть бути тільки хрещені і хрещеник
  • Хресні зобов’язаннями пов’язані бути православні
  • Якщо хрещеник вже не дитина – він самостійно вимовляє слова зречення
  • Якщо хресні ведуть неправильну за заповідями життя – вони не можуть допускатися до цього обряду
  • Хресні крім турботи про хрещенику повинні ще молитися про нього

Відеозйомка хрестин у Києві може включати різні епізоди даного урочистості за участю всіх рідних і близьких. Зазвичай тривалість зйомки хрестин займає приблизно 30-60 хвилин. Відеомонтаж робиться за бажанням клієнта. Є можливість доповнити вашу сімейну колекцію не тільки фільмом про свято, але і сімейним альбомом, що буде приємно показати вашим друзям.

Ціни на зйомку хрестин

Професійний відеооператор Київ — досить частий гість на цьому обряді завдяки тому, що відеозйомка хрестин, дитячих та сімейних свят від нашої студії відноситься до недорогий категорії. За великим рахунком, зйомка таких заходів по кишені будь-якому бажаючому. Правда, тут важливо розуміти, що по-справжньому якісна зйомка хрещення в Києві можлива лише в тому випадку, коли її проводити відеооператор з досвідом. Вартість зйомки можна подивитися у нашому розділі відеозйомка ціни