Відомий факт, що кращим способом запам’ятовування і сприйняття інформації – візуальне відтворення. Найнадійніший спосіб заявити про себе або свій товар – прорекламувати їх. Створити рекламний ролик для продукції або послуги — самий ефективний спосіб її просування. Професійна відеозйомка для бізнесу (це рекламна зйомка, відеозйомка корпоратива, відеозйомка семінарів, відеозйомка конференції, зйомка ювілею керівника, зйомка зборів) вирішує цю задачу.

Відео рекламне для бізнесу

Як зазвичай відбувається в житті: ми скрізь бачимо рекламу. Якщо вона нам цікава, і що рекламований товар автоматично стає цікавий. У всіх є свій найулюбленіший рекламний ролик, відеоряд з якого нам здається неперевершеним. Одні люди звертають велику увагу на гру акторів, інші – на ідею, а треті помічають тільки естетику. Всі вони звертають увагу на головне – зйомка, точніше її якість, від якого залежить і ефективність просування продукту або послуги.

Рекламна зйомка в Києві

Коли на ТБ показується яскрава, цікава і, головне, що запам’ятовується, реклама — це означає, що замовник не пошкодував коштів і знайшов команду справжніх професіоналів. Виходячи з цього, зараз попит товару або послуги залежить мало не на 90% від якості рекламного ролика, який їх супроводжує. Якість готового рекламного ролика залежить в рівній мірі від сценарію і відеооператора з монтажером, тому вкрай важливо, щоб створенням рекламних роликів керували професіонали – відеозйомка Київ

Створення рекламних роликів

У виробництві відеоматеріалів нашій студії працюють тільки досвідчені фахівці: три відеооператор з багаторічним стажем, два досвідчених фотографа, спеціаліст по озвучці і монтажер. Багаторічний досвід співпраці колективу дає можливість бути впевненим у високій якості роботи і доступними цінами на послуги. При необхідності ми вдаємося до допомоги наших партнерів і орендуємо необхідну техніку в Києві — все заради здійснення мети і завдань клієнта. За бажанням клієнта студією “Epic” розробляється сценарій для реклами.

Зупиняючи вибір на відеостудії або фахівцях з відеопослуг, обов’язково звертайте увагу ряд нюансів, хоча ніхто не відміняв найважливіше — досвід, який має відеооператор в Києві. Якщо вам потрібні яскраві і сміливі ідеї для зйомки — вам підійде яка-небудь сучасна молода компанія, на зразок нашої студії.

Переваги співпраці з нашою студією:

  • Професіоналізм і оперативність;
  • Якість і сучасність;
  • Різний рівень складності і вартості;
При відеозйомці рекламних роликів в Києві ми гарантуємо:
  • створення оригінального сценарію;
  • організацію всього процесу зйомки;
  • відеомонтаж;
  • проведення фото – і відео – зйомок;
  • комп’ютерна графіка;
  • озвучування (додаткова послуга);
Ціни на рекламне відео

Ціни на зйомку реклами, промо-відео, роликів, курсів, семінарів, презентацій та іншої продукції для бізнесу сильно різняться і обговорюються з клієнтом індивідуально.