Реалізувати можна найрізноманітніші ідеї в такому проекті. Це може бути як флеш-моб з індивідуальною темою, де поздоровлення будуть говорити люди на камеру. Створити креативний кліп розробивши ідею і написавши текст використавши яку відповідну пісню. Стрибнути Роуп-Джампінг із тканиною, на якій буде привітання. Відеопривітання – цікавий, нестандартний спосіб привітати близьку людину, не використовуючи банальні паперові листівки. Ідей безліч, Вам вибирати, а ми знімемо і зробимо професійний монтаж ролика.

Навіщо замовляють привітання на відео?

Ми завжди хочемо проявити оригінальність, коли хочеться привітати від душі близької людини. Завдяки технологій ХХІ століття, активно розвинулися і продовжують розвиватися відеопривітання. Уявіть, як же класно буде, перебуваючи в Україні, отримати відеопривітання в оригінальному стилі з Філліпін. Там, де сонечко світить, приємні звуки різних птахів, шум води і море позитиву. Листівки дуже давно вийшли з моди, можна звичайно ж написати на асфальті під вікном, але навіщо ж шкодити на облагороджених територіях? Адже через тиждень, іншу цієї написи і слід прохолоне. Краще створити щось красиве, стильне і те, що запам’ятається на довго – подаруйте відеопривітання.

Як вибрати тему для відеопривітання?

Привітання в стилі “відеоролик з написами на табличках вітання з використанням табличок, на яких будуть написані слова або фрази. При появі кожного з них в кадрі, той говорить свою фразу.
Жартівливе відео інтерв’ю привітання – кореспондент запитує абсолютно нешкідливі питання прийшли на камеру, після чого монтує змінюючи питання з відповідями. У підсумку виходить смішне привітання з несподіваною темою.

Відеопривітання Love Story – створюється з узятих в сімейному архіві фото і відео.
Привітання – відео біографія – створюється з слайдів проигрывающихся на заході, до яких придумуються веселі коментарі і оголошуються ведучим.
Романтичне відео визнання в любові – створюється з романтичного відео, з закадровим прочитанням заздалегідь підготовленого тексту або самому в кадрі.
Відео привітання «Новини» – унікальне привітання, яке створюється в студії телеканалу, де відомі особистості дають інтерв’ю і вітають.
Відео привітання від знаменитостей – підбираються кадри з фільмів з знаменитостями, з’єднуються і програються з закадровим текстом. Текст форматується, щоб зміст був зрозумілий.
Музичне відео привітання – знімається відеокліп і співається пісня у власному виконанні. Краще взяти якийсь відомий кліп і з пародіювати його використавши свій текст.
Привітання відео пародія – зняти власну пародію фільму, який подобається того, кого будуть вітати. В якому актор, який подобається поздравляющему буде озвучувати привітання.
Новорічне відео привітання Діда Мороза та Снігуроньки – тут все очевидно.

Сюжет для бізнес–рішення

Досить часто відеопривітання використовуються в корпоративному сегменті. Адже не завжди партнери по бізнесу є доброзичливими або ми до них. А от завдяки професійно зняте привітання або запрошення говорить про імідж компанії і хорошій комунікації. Тому, дуже важливо створити якісний, цікавий ролик. Завдяки якому партнери будуть більше розташовані до Вас.
Всі ми знаємо, яку роль займає імідж у бізнесі. Наша команда відеооператорів і монтажерів з багаторічним досвідом використовують тільки професійну техніку, у зверненні з якої потрібні спеціальні навички та досвід. Наші фахівці постійно вчаться, удосконалюються, завдяки чому, для них немає перешкод серед поставлених завдань. Наша робота Вас приємно здивує, а в очах партнерів ваш статус і вашої компанії кілька підніметься.

Скільки коштувати привітати людину через відеоролик?

Ціна на відео привітання формується виходячи з обраної майданчики, необхідного часу на зйомку, кількості операторів та інших факторів. Студія Enigma пропонує високу якість відеозйомки за демократичною ціною. Ми пропонуємо якісну послугу, яка допоможе зробити креативне, цікаве, захоплююче відео. Яке оцінить одержувач, і йому воно безсумнівно сподобається. Для того, щоб замовити відеозйомку, Вам достатньо зв’язатися з нами або залишити заявку. Не Будьте як всі, подаруйте не банальне привітання, а справжні емоції близькій людині. А наш відеооператорів допоможе вам реалізувати задумане.