Щоб замовникам простіше було розібратися з асортиментом наших послуг з відеозйомки, ми розробили декілька найбільш популярних пакетів з різних видів зйомки та всіх інших послуг у сфері відео. Згідно зі статистикою прогнозовано найпопулярнішою послугою у відеооператорів є відеозйомка весілля. Ціни відеозйомки у цій категорії настільки відрізняються від студії до студії, що вивести якісь приблизні розцінки не представляється можливим. Скориставшись послугами нашої компанії ви зможете заощадити час і гроші на весільну відеозйомку. Вам не доведеться днями шукати відеооператора, дивитися купу відеороликів і переживати, що підхопите неадекватну вартість послуг.

Вартість відеозйомки

Дізнатися ціни на відеозйомку в Києві ви можете в нашому розділі “Ціни”. Для більш детальної інформації краще зв’язатися з нами по телефону або електронною поштою. Ви завжди можете підібрати відеопослуги в нашій студії виходячи з вашого бюджету і побажань. Зателефонуйте нам — ми проконсультуємо вас в повній мірі з будь-яких питань і знайдемо оптимальне рішення. На своєму досвіді ми помітили, що молодята чомусь визначають вартість і якість послуг по весільній зйомці виходячи з хронометражу. Тобто, чим більше відео вийшло на виході — тим дорожче повинна бути. Це помилковий підхід, оскільки короткі відеофільми завжди динамічніше, а по складності монтажу вони бувають в рази складніше довгого відео. Ціна відеозйомки залежить від багатьох факторів, в кожному разі вони свої.

Як ми працюємо на відеозйомку весілля?

Якщо ви горите бажанням залишити в пам’яті прекрасний, щасливий і зворушливий момент весільного торжества — на видеооператоре економити не варто. Краще купіть простіше салюти і феєрверки. Якісна робота гарантує, що вам буде приємно розповідати про весілля друзям, знайомим, дітям і онукам. Професійний відеооператор у Києві зі своєю роботою впорається, він зможе перетворити відео в повноцінний весільний відеофільм, де кожна його хвилина буде переповнена любов’ю, усмішками, радістю, добрими побажаннями та веселощами! Безумовно, цю роботу можна доручати тільки фахівцям з досвідом. Наш весільний оператор в Києві зробить з вашого весілля повноцінний фільм!

Ми прихильники того, що серйозні заходи можна доручати виключно досвідченим майстрам, які мають навички комерційних зйомок. Від нашої студії на будь-якому подія або події працює оператор, за плечима якого сотні виїздів на відеозйомки весілля та інших важливих заходів. За кілька днів до заходу ми зустрічаємося з молодими або їх батьками з метою максимально обговорити деталі зйомки. Нам важливо знати, чого вони хочуть і чекають. Особисте знайомство з молодятами дає можливість весільного оператора працювати більш розкуто, підкреслити особливості пари, розкрити образ молодих і побачити унікальність їх відносин.

Фахівці нашої студії працюють на весіллі і всіх інших заходах працюють з якісною сучасною апаратурою, з-за чого клієнту можна не переживати, що погане освітлення на банкеті, туман на вулиці або тихий звук зіпсують відео. Ви отримаєте красивий відеофільм, оскільки відеооператор підготовлений до будь-яких несподіванок. У нас завжди є додатковий набір об’єктивів, додаткового освітлення, акумуляторів і т. д. Основою будь-якого відеооператора є дотримання правила планування події. В ідеалі потрібно мати якийсь план або сценарій весільного дня. Завдяки йому вдасться продумати багато речей наперед: де зайняти кращу позицію, як зловити більш вигідний ракурс, як не пропустити важливий момент і так далі. Прогулянка вимагає від оператора відео, як і фотографа, вміння роботи в парою наодинці. Постановочні кадри на весіллі обов’язкові, оскільки це і є найкрасивіші моменти відеозйомки.

Знімаючи будь-яке свято чи подію, наші весільні оператори спочатку розуміють, як вони це відео будуть монтувати. Фахівець завжди буде знімати з чітким розумінням, що з цього вийде і які моменти треба виділити. Треба звертати увагу на особливість образів не тільки молодих, але і гостей на весіллі. При майбутньої обробці відзнятого матеріалу (якого оператори можуть назнімати від 5-ти годин і вище) йому простіше буде створити хороший візуальний відеоряд. Відео оператор на будь-який захід у Києві від нашої студії знімає у форматі високої чіткості FullHD з дозволом 1920х1080р точок на дюйм. Ось так коротко описаний наш підхід до своєї роботи, завдяки якому у наших відеооператорів на весілля виходить знімати весільні кліпи і відеофільми, які потім займають особливе місце в сімейному архіві і стають барвистою ілюстрацією знаменного дня в життя молодят – відеозйомка Київ

Звертайтеся в студію Enigma і ви станете володарем професійної зйомки.