В даний час відеооператорів, які займаються відеозйомкою, часто величають гучним сучасним терміном «відеограф». На якості їх роботи це, звичайно, жодним чином не відбивається, більше того — сильно збільшується діапазон діяльності. І не даремно, оскільки процес видеографии включає в себе як сам процес зйомки відео, так і відеомонтаж, а також безліч інших послуг з виробництва роликів або відеофільмів.

Відеограф або оператор?

Ще зовсім недавно будь-відеооператор на весіллі чи іншому заході весь час працював великий відеокамерою, а молодята в рекордні терміни (практично відразу) отримували на руки матеріал., чому були дуже раді, оскільки могли багаторазово переглядати своє відео, а про більше і не мріяли – відеозйомка Київ.

Сьогодні будь-оператор в Києві має дуже багато чого вміти, наприклад, на професійному рівні користуватися складною сучасною апаратурою. В роботі операторів це не єдине, що цінується замовниками, але без виконання цього пункту про решту навіть і думати не можна, оскільки без якісної зйомки результат буде передбачувано поганий.

Оператор на весілля

У розділі «портфоліо» ви можете ознайомитися з прикладами робіт за різними напрямками в регіоні Київ: весілля, корпоративи, дитячі свята, рекламне відео. Наша команда працює злагоджено і оперативно, завдяки цим люблять і знають свою справу фахівцям, ви можете відразу після весільного або іншого заходу подивитися професійне тематичне відео або весільний фільм, якщо вам важлива терміновість. Весільний відеооператор повинен професійно провести свою роботу і назавжди зберегти для вас, родичів, близьких, дітей і онуків по максимуму всі зворушливі моменти. Вони можуть бути смішні, веселі, хвилюючі – то є збірка самих цікавих моментів весільного торжества.

Весільний оператор студії Enigma

Якщо ви плануєте організацію одруження в Києві на найближче майбутнє, то відеооператор на весілля вам буде дуже до речі. З чого ми починаємо роботу? Найперше — особисте знайомство з молодятами, які є винуватцями торжества. Знайомство — дуже важливий етап, оскільки далеко не всі молодята (обоє або наречений і наречена окремо) вміють невимушено і натурально вести себе під час процесу зйомки. Це не дивно, оскільки весілля кожен день не репетирують і не проживають, адже цей день неординарний.

Якщо у вас є намір і бажання знайти оператора в Києві, який допоможе вам впевнено вести себе перед камерою і не губитися, щоб все виглядало натурально і природно — сміливо звертайтеся до нас. Ми обов’язково врахуємо всі ваші індивідуальні особливості, начебто характеру і темпераменту, а також всі ваші побажання. Ми зробимо все можливе, щоб під час зйомки вигідно підкреслити всі достоїнства учасників святкового фільму, виберемо найкращі плани і ракурси.

Замовити відео оператора

Запросіть нашого відеооператора у Києві в нашій студії, так як весільна відеозйомка — одне з найважливіших напрямків нашої студії і зйомка весілля буде виконана на достатньому рівні. Ваше свято чи захід буде неповторно, як і день одруження — ваш відеофільм займе гідне місце у вашій колекції.

Оператор — ціна

Ціна на роботу весільного оператора, як і на всі інші наші послуги, обов’язково буде адекватною. Вартість послуг можна подивитися в розділі «відеозйомка ціни». Якщо мова йде про весілля, то молодята завжди мають можливість вибрати будь-який варіант відеозйомки. Весільні фільми можуть бути різними за часом і, звичайно, за вартістю, починаючи від кілька хвилинного кліпу до повнометражного фільму півтори чи дві години. Важливий момент на сьогодні — формат зйомки. Нерозумно в даний час вести мову про щось нижче FullHD або 4K. Якщо останній формат зараз поки залишається малодоступним, то зйомка в HD — єдино розумний варіант з доступних, оскільки дає найбільш якісну картинку. Збережіть свої спогади на відео (Київ і область), відеооператор надасть вам будь-яку допомогу в цій справі.