Студія Epic — колектив досвідчених відеооператорів в Києві. Ми беремося за будь-які завдання у сфері фотопослуг і зйомки відео і всіх супутніх послуг. Наша студія пропонує клієнтам репортажну і художню зйомку, створення рекламних роликів, створення слайд-шоу та інші відеопослуги. Якщо найближчим часом ви плануєте урочистий захід, ніби весілля, ювілею, дня народження, корпоративу чи випускного — запросіть нашого фотографа і відеооператора на відеозйомку в Києві, які зможуть в кращому відео зберегти самі кращі моменти свята.

Якісна зйомка від досвідченої студії

Наша команда докладе максимальну кількість зусиль заради втілення своїх ідей у життя. Отримавши якісне відео, ви зможете зануритися в атмосферу святкового дня. Фотографії вашого заходу завжди буде приємно погортати в сімейному колі. Для якісної зйомки в Києві у нас є все необхідне: сучасне обладнання, світло, додаткові аксесуари для зйомки, плюс наш багаторічний досвід успішної роботи.

Якщо ви запланували весілля, але не можете підібрати місце для проведення банкету, не знаєте де придбати весільну сукню або важко з вибором ведучого — ми і з цим вам допоможемо, оскільки за роки роботи встановили контакти з багатьма фахівцями. Зйомка відео завжди є щирим проявом душі автора.Наша студія готова запропонувати повний комплекс послуг у сфері відеопослуг. Ми відрізняється демократичними цінами і серйозним підходом у роботі.

Вартість послуг по зйомці відео

Ціни на зйомку відео у Києві від нашої студії ви можете подивитися у відповідному розділі у верхньому меню сайту. Ціни на зйомку можуть змінюватися в залежності від маси факторів, зразок весільного сезону або просто завантаженості студії. Тому найкраще телефонувати і домовлятися «на місці». Ми дорожимо нашими замовником і прагнемо, щоб він захотів нам рекомендувати друзям і знайомим.