Створення відеороликів: Київ, виробництво рекламних відеороликів «під ключ»

Студія “Epic” пропонує комплекс послуг по створенню відеороликів «під ключ» — яскравих, динамічних, якісних і професійних рекламних роликів для підприємств і компаній. Наша робота починається з підготовки сценарію, триває на стадії самого процесу зйомки і закінчується відеомонтажем і графічної обробкою матеріалу. Ми працюємо у співпраці з партнерами, які мають великий досвід у створенні дизайну, маркетингу, веб-будівництві інших напрямках. Всі володіють достатніми знаннями специфіки різних галузей сучасного просування бізнесу – відеозйомка в Києві

Виробництво рекламного відео від студії “Epic”

Перш ніж братися за роботу, ми обов’язково проводимо аналіз на відповідність рекламного відеоролика для поставлених цілях в маркетингу. Якщо ви маєте певні завдання, але маєте труднощі з написанням сценарію і розуміння, як буде виглядати відео у фіналі, ми можемо взяти на себе підготовку цієї творчої складової, і не тільки її одну. Завдяки досвіду роботи з клієнтами різної сфери діяльності, наші фахівці по зйомці та монтажу реклами виконають якісний створення рекламних роликів на вищому рівні.

Ми беремося за весь цикл роботи, що передбачає виробництво відеороликів швидко і оперативно. Київ, як столиця не тільки України, але і її бізнесу, постійно вимагає тримати руку на пульсі в умовах конкуренції. Якщо в інших містах країни по-різному йдуть справи з якістю робіт у сфері рекламного відео, то в столиці попит та максимальні вимоги. При необхідності ми можемо робити свою роботу в київській області.

Професійна зйомка реклами або, як її частіше називають, рекламна відеозйомка в різних її проявах – один з основних видів діяльності нашої студії. Більше половини замовників з нашою клієнткою бази — це середні, великі або бюджетні організації, які надають свої послуги на українському ринку. Оцінити рівень наших робіт подивитися приклади можна в розділі «Портфоліо», а список постійних клієнтів — у розділі «Наші клієнти». Ми гарантуємо вища якість і відповідний підхід до будь-якого клієнта і не має значення, для яких цілей ви замовляєте рекламний відеоролик: для показу по телебаченню, презентації компанії, завантаження в інтернет або особистого використання.

Виготовлення рекламних роликів: ціни на послуги

Ми відрізняємося розумними цінами на виготовлення відео роликів, оскільки зацікавлені в постійному розширенні клієнтської бази. За бажанням клієнта укладаємо договір, де включені всі стандартні послуги (створення сценарію і зйомка) і додаткові послуги, в яких є зацікавленість клієнта (професійна озвучка, відеомонтаж, графіка, оформлення дисків).

Ціна на відеоролик в нашій студії може залежати від складності техзавдання, загальної кількості годин зйомки, необхідності озвучування матеріалу, складності відеомонтажу та графічної частини. Зйомка реклами являє собою складний і відповідальний процес з масою нюансів, виходячи з чого складно відповісти універсально на питання «скільки коштує ролик».  А вартість послуг можна подивитися в таблиці розділу ціни на відеозйомку.

Наша студія дуже зацікавлена, щоб Ваша відеореклама з допомогою мала успіх. Це автоматично означає якість нашої зйомки. Сьогодні будь-яке виробництво реклами (ролик або огляд) маємо на увазі створення продукту і вміння працювати з комп’ютерною графікою. Всі наші послуги по відеорекламі «під ключ» цей момент, і вам не доведеться додатково платити за оформлення рекламних роликів. На першій зустрічі з клієнтом ми робимо створення сценарію для ролика і придумуємо самі ефективні способи реалізації рекламних роликів.