Що з себе представляє “рекламний ролик”? Навіщо він потрібен клієнту? Чому відеозйомка реклами займає особливе місце серед послуг для бізнесу в напрямку “відеозйомка Київ“. В першу чергу, ролик – це самий простий, доступний і популярний спосіб презентувати свою компанію, тобто свою продукцію чи послугу. Давайте докладніше розглянемо основні переваги рекламного ролика порівняно з іншими продуктами рекламної індустрії. По-перше, він допомагає досягти високого рівня точності вибору цільової аудиторії. По-друге, дає перевагу перед конкурентами. І по-третє, дає можливість суттєво підвищити впізнаваність бренду.

Етапи виробництва рекламних кліпів

Для того щоб досягти бажаного результату над рекламним роликом необхідно провести цілий ряд дій, це вимагає серйозного ставлення до цього процесу. Найголовніше — це ідея, оскільки створення рекламних роликів починається саме з неї. Ідея повинна бути оригінальною та відмінною від усіх. Вона має добре запам’ятовуватись, а також нести в собі позитивний зміст і позитивні відчуття при перегляді. Виходячи з цього, клієнту варто проявити завзятість і витратити певний час на розробку самого головного рекламного елемента.

Після цього йде етап розкадровки. Вона являє собою, простими словами, обробку початкових ескізів основний планування сюжету. Саме це є основою для процесу зйомки реклами, чим і буде займатися наш відеооператор в Києві. Після підготовки ескізів йде етап підбору акторського складу, які втілюють задум у життя. Рекламний ролик повинен бути близький глядачам і викликати у них приємні емоції. Актори, яких підбирають для відеозйомки, повинні бути професіоналами своєї справи. Тут важливо врахувати харизматичність, зовнішність і майстерність, щоб телеглядачі були натхнені сюжетом.

Процес зйомки

Самий важливий і відповідальний етап — відеозйомка рекламного ролика. Тут важливо використовувати і врахувати всі моменти: апаратура, місце проведення зйомки, костюми акторів, декорації. Потрібно також передбачити можливі недоліки, які виникають завжди в невідповідний момент. Після зйомки роликів важливу роль відіграє відеомонтаж, слайди, графіки, субтитри і музично супровід. Створення рекламних роликів представляє собою довгий і скрупульозний процес. Якщо сам ролик знятий, то можна сказати, що половина успіху у вас в кишені. Якщо рекламний ролик зроблений якісно — він неодмінно викличе безліч позитивних емоцій у глядачів, що призведе до гарного результату — збільшення кількості потенційних клієнтів.

Узгодження з замовником при створенні роликів в Києві — самий важливий момент, оскільки в самому початку роботи відбувається узгодження всіх моментів і нюансів з замовником. Як показує практика, замовник найчастіше не може відразу визначитися із замовленням і тільки з допомогою запитань, які допомагають підібрати оптимальний варіант і визначитися з потрібним напрямком.

Вартість розробки відеороликів

Подивитися ціни на виробництво рекламних роликів, а також на відеозйомку корпоративів та інші заходи в Києві можна у відповідному розділі.