Створення презентаційних фільмів та відеопрезентацій для бізнесу в Києві

Презентаційний фільм – це відеоряд, в якому знята історія підприємства і про ваш продукт або послуги. Так само фільми можуть бути долучені до корпоративних заходів або ж свят. Студія “Epic” спеціалізується саме на такого роду відеозйомки в Києві і має великий досвід у цій сфері. Якщо ваша компанія часто бере участь в прес-коференциях або в експозиціях, вигідним кроком для вашої організації буде виготовлення презентаційного відео. Рекламою для торгових точок, а також офісів бездоганним рішенням буде створення відеопрезентація ваших послуг чи товару, а запис на диски дозволить вашим клієнтам ознайомитися з вашою компанією у зручний для них час.Репродукція на відеопанелях найоптимальніше рішення. Продуманий до дрібниць відеоролик буде відмінним заявою вашого бізнесу або продукту. Презентаційні відеоролики: найважливіші причини для створення відеопрезентації.

Презентаційні відеоролики: найважливіші причини для створення відеопрезентації

В основу відеофільму закладена адресна реклама, тобто інформування. Мультимедійний відео зазвичай виконує ряд функцій починаючи від PR-фільму і закінчуючи стендовим фільмом. Винахідлива робота режисера і згідливе розподіл телеінформації, презентаційний відеоролик стане величезним плюсом – актуальність на кілька років.

З допомогою відеозйомки презентації можна показати:

– повну відеопрезентацію про вашу підприємстві або окремої галузі;
– опис нових товарів і послуг;
– промо-ролики молодих перспективних проектів для інвесторів;
– відеоролик, як інструмент для менеджера в роботі з клієнтами;
– відеозвіт про інформування про діяльність, фінансових і економічних показниках і т. д.

Коштувати помітити, що при виробництві такого видеопрезентационного фільму спочатку не вимагається збирання величезної кількості даних. Головний режисер, працюючи з фотографією і даними про компанії, створить стильний і неповторний фільм, він в подальшому послужить хорошим стартом для вашого бізнесу.

Створення відеороликів для реклами – найпопулярніша послуга

Студія “Epic” займається зйомкою і виробництвом відеопродукції самих різних напрямків, починаючи від роликів невеликої тривалості до повноформатних фільмів з повною сюжетною лінією. Довіряйте зйомку професіоналам і ваш презентаційний фільм без особливої праці справить величезне враження на партнерів. Презентаційний фільм вважається візитівкою вашого підприємства, де розповідається про головні пріоритети і про компанії в цілому. Такого роду фільми справляють величезне враження. Створення презентаційних фільмів – наш основний напрямок. Приклади наших робіт дивіться на сайті в портфоліо. Замовити такого роду відеофільм можна за вказаними номерами. При виготовленні для бізнесу презентаційних фільмів враховуються всі побажання та вимоги замовника. Розробка і формування відеоряду проводиться на основі наданих матеріалів від компанії. В результаті відеофільм сам розповість про себе вашим клієнтам і майбутнім партнерам всю необхідну інформацію, яку повинні знати про вашу компанію. Фільм містить історію формування вашого підприємства, поставлених завданнях і майбутніх цілей, поставлених пріоритети, про виробництво в цілому, а також про ваших кваліфікованих співробітників. Таким чином, це якась енциклопедія про організацію.

Для яких цілей створюється презентаційне відео

Так само однією з цілей створення презентаційних фільмів, крім позиціонування компанії на ринку, є, наприклад, зйомка однієї окремої людини, як особистості, для наймача. Такого роду фільм зазвичай знімається вже менш формальної манері, свого роду вільний стиль “без краватки”. Зйомка презентаційних фільмів – дозвіл маси завдань компанії в різних напрямках за лічені хвилини. Для замовлення презентаційного фільму “під ключ” необхідно докладно заповнити письмову форму на виробництво відеофільму або ми надішлемо вам свою форму для заповнення вам на e-mail. Стильний і неповторний презентаційний фільм – гарантія визнання вашої фірми або підприємства на ринку. Запросіть нашого відеооператора в Києві та отримайте фільм про вашої компанії. Ціни на зйомку тут.