Создание видеороликов: Киев, производство рекламных видеороликов «под ключ»

Весь цикл створення відеороликів “під ключ” в Києві:

  • Виробництво відеороликів для реклами;
  • Коротке відео для інтернет-магазину;
  • Промо-ролики для кастингів;
  • Відео відгуків про товар або послугу;
  • Навчальні відео;

Студія “Epic” пропонує комплекс послуг з виготовлення промо-роликів «під ключ» — яскравих, динамічних, якісних і професійних рекламних роликів для підприємств і компаній. Наша робота починається з підготовки сценарію, триває на стадії самого процесу зйомки і закінчується відеомонтажем і графічної обробкою матеріалу. Ми працюємо у співпраці з партнерами, які мають великий досвід у створенні дизайну, маркетингу, веб-будівництві інших напрямках. Всі володіють достатніми знаннями специфіки різних галузей сучасного просування бізнесу – відеозйомка в Києві

Виробництво рекламного відео від студії “Epic”

Перш ніж братися за роботу, ми обов’язково проводимо аналіз на відповідність рекламного відеоролика для поставлених цілях в маркетингу. Якщо ви маєте певні завдання, але маєте труднощі з написанням сценарію і розуміння, як буде виглядати відео у фіналі, ми можемо взяти на себе підготовку цієї творчої складової, і не тільки її одну. Завдяки досвіду роботи з клієнтами різної сфери діяльності, наші фахівці по зйомці та монтажу реклами виконають якісне виробництво роликів для рекламних цілей на вищому рівні.

Ми беремося за весь цикл роботи, що передбачає виробництво промо-роликів швидко і оперативно. Київ, як столиця не тільки України, але і її бізнесу, постійно вимагає тримати руку на пульсі в умовах конкуренції. Якщо в інших містах країни по-різному йдуть справи з якістю робіт у сфері рекламного відео, то в столиці попит та максимальні вимоги. При необхідності ми можемо робити свою роботу в київській області, де замовлень на виготовлення візуальних роликів теж вистачає.

Професійна зйомка реклами і відеороликів в цілому – один з основних видів діяльності нашої студії. Мова йде про рекламну відео в різних її проявах.. Більше половини замовників з нашою клієнткою бази — це середні, великі або бюджетні організації, які надають свої послуги на українському ринку. Оцінити рівень наших робіт подивитися приклади промо-роликів можна в розділі «Портфоліо», а список постійних клієнтів — у розділі «Наші клієнти».

Ми гарантуємо вища якість і відповідний підхід до будь-якого клієнта і не має значення, для яких цілей ви замовляєте рекламний відеоролик: для показу по телебаченню, презентації компанії, завантаження в інтернет або особистого використання.

Виготовлення відеокліпів і роликів : ціни на послуги

Ми відрізняємося розумними цінами на виготовлення відео роликів, оскільки зацікавлені в постійному розширенні клієнтської бази. За бажанням клієнта укладаємо договір, де включені всі стандартні послуги (написання сценарію та відеозйомка) і додаткові послуги, в яких є зацікавленість клієнта (професійна озвучка, відеомонтаж, графіка, оформлення дисків).

Ціна на відеоролик (від створення до просування) в нашій студії може залежати від багатьох факторів. Це – складність техзавдання, загальна кількість годин зйомки, необхідність озвучування матеріалу, складність відеомонтажу та графічної частини. Зйомка реклами являє собою складний і відповідальний процес з масою нюансів, виходячи з чого складно відповісти універсально на питання «скільки коштує ролик». А вартість виготовлення відеороликів та всіх послуг можна подивитися в таблиці розділу ціни на відеозйомку.

Наша студія дуже зацікавлена, щоб Ваша відеореклама з допомогою мала успіх. Це автоматично означає якість нашої зйомки. Сьогодні будь-яке виробництво реклами (ролик або огляд) передбачає презентацію продукту та вміння працювати з комп’ютерною графікою. Всі наші послуги по відеорекламі «під ключ» цей момент, і вам не доведеться додатково платити за оформлення відео-роликів. На першій зустрічі з клієнтом ми пишемо сценарій для ролика і придумуємо самі ефективні способи реалізації роликів для реклами. Відеоролик буде ефективніше будь-якого медійного інструменту.

Якщо у вас з’явилася необхідність зробити якісне відео для реклами – телефонуйте відразу. Наша студія з радістю візьметься за створення відеоролика для вашої компанії та проведе комплекс робіт від написання сценарію до просування відео в мережі інтернет. Свзяаться з нами можете будь-яким зручним способом. Вартість відеозйомки в Києві можна дізнатися в розділі “Ціни” на сайті.