Рекламні промо для бізнесу, відеозйомка реклами, створення рекламних роликів

Создание рекламного ролика при съемке на одну камеру в Киеве

Цена
1 камера + 1 час работы оператора + монтаж ролика
1800 грн.
1 камера + 2 часа работы оператора + монтаж ролика
2500 грн.
1 камера + 3 часа работы оператора + монтаж ролика
3500 грн.

Производство рекламного ролика при съемке на две камеры в Киеве

Цена
2 камеры + 1 час работы оператора + монтаж ролика 3000 грн.
2 камеры + 2 часа работы оператора + монтаж ролика 4500 грн.
2 камеры + 3 часа работы оператора + монтаж ролика 6000 грн.

Если у клиента есть свой монтажник, то можно заказать только съемку для дальнейшего использования в качестве материала для создания рекламных видеороликов. Стоимость услуг аналогична репортажной съемке.

Примеры работ:


Якщо ви хочете щось продати — люди повинні знати про існування вашого товару. Іншими словами, вам потрібна відеореклама. Наша студія готова запропонувати Вам найбільш ефективні інструменти для просування ваших товарів або послуг. Мова йде про відеорекламі (виготовлення ролика для реклами) — найефективнішому відео реклами, яка приносить найбільший ефект. Вельми розумно буде зробити наголос саме на неї, якщо ви ставите високі цілі в бізнесі. Найбільш ефективним способом сприйняття інформації є візуальне відтворення. Кращий спосіб продемонструвати свій товар або послугу — рекламна відеозйомка в Києві.

Зйомка промороликів. Виготовлення відеореклами

Виготовлення рекламних роликів не є легкою справою, оскільки потрібно ретельно розробити загальну концепцію і переконатися у тому, щоб потенційна аудиторія Вас могла зрозуміти. Ми давно займаємося виготовленням рекламних роликів. Якщо вам потрібна кваліфікована допомога — ми з задоволенням Вам допоможемо. Наше портфоліо має безліч робіт з цього напрямку, тому Ви спокійно можете покластися на нашу студію, професіоналізм і досвід.

Де замовити проморолик?

Студія Enigma має досить великий досвід зі створення рекламної продукції в плані відео роликів і наші фахівці (відеооператор, дизайнер і монтажер) допоможуть зняти і змонтувати промо-ролик. Якщо ви хочете, щоб ваш рекламний продукт (рекламний ролик або кліп) був затребуваний і був здатний розповісти потенційним клієнтам про ваші послуги або новини компанії — ви не обійдетеся без сценарію, який ми теж допоможемо скласти. Стандартні ціни на рекламні ролики, вартість створення яких в Києві коливається в широких діапазонах, має невелику тривалість.

Скільки коштує відео для реклами?

Виробництво рекламного ролика — одне з основних напрямків нашої студії, це дозволяє нам бути впевненими в кінцевому результаті. Як і будь-яким серйозним справою, створення реклами повинні робити професіонали в своїй галузі, інакше ви ризикуєте не тільки не знайти багато нових клієнтів, але й втратити частину існуючих. Замовляючи відео реклами у нас, Ви отримаєте свій відеоролик в уговоренные терміни. По сфері бізнесу ми також займаємося створенням корпоративних фільмів, замовити відеозйомку корпоративів ви можете у розділі «корпоративний фільм».

Виробництво відеореклами: швидко і якісно

Ціна рекламного ролика завжди залежить від маси факторів: складність відеозйомки, оренда приміщення, кількість задіяних фахівців і багато іншого. Саме з цієї причини обираючи студію і фахівців для співпраці, ви повинні звертати увагу на цілий ряд факторів. Найважливіше — досвід співробітників. Ви будете потребувати в молодий і сучасної компанії, яка запропонує Вам сміливі та яскраві ідеї. Вік значення не має, головне, щоб це були справжні професіонали, як наш відеооператор в Києві, які знають свою справу.

Важливо і наявність професійного набору обладнання, від якого залежить якість зйомки (особливо при не самих підходящих умовах). Хороший відеооператор вміє правильно виставити освітлення і експозицію, на стадії відеомонтажу проведе корекцію кольору, а також задасть гарний робочий настрій під час зйомки матеріалу для реклами. Ми робимо якісні рекламні відео ролики, які неодмінно звернуть увагу на себе.