Виробництво реклами у Києві та області

Рекламна відеозйомка (відеозйомка для реклами) завжди користувалася великим попитом у Києві, оскільки столиця дуже вимоглива для керівників бізнесу. В кожній окремій відеостудії вартість на створення рекламних роликів може сильно відрізнятися в залежності від імені студії, складності завдання і інших менш важливих моментів. Промо-ролик може бути виготовлятися не тільки лише з відеоматеріалу, але також графіки, фотографій та 3D-елементів. Мінімальна ціна на провадження такого ролика в нашій студії становить 600 гривень. Дізнатися ціни на послуги відеозйомка в Києві можна в нашому розділі «ціни» у верхньому меню сайту. А ще краще зателефонувати за контактними телефонами і отримати докладну консультацію.

Ми допоможемо Вам зняти рекламу в Києві

Ефективною може бути тільки та реклама, яка приваблює клієнтів до товару або послуги. Найчастіше просто зняти ролик для реклами в Києві, не придумавши хорошу ідею під нього, закінчується нічим. В даному випадку відеозйомка закінчується марною тратою грошей і часу. Студія Enigma має всі умови для створення якісної реклами: людський творчий потенціал, досвід і необхідний набір професійної техніки. У нашій команді є оператори, монтажери, фахівці з озвучення і графіку. Ми готові втілити будь-які ваші ідеї та побажання в життя і допоможемо правильно піднести наш рекламний продукт для вашої аудиторії.

Створення промо-роликів в Києві

Серйозний та ретельний підхід у виготовленні рекламного матеріалу потрібен, проте на дорозі завжди трапляється багато труднощів, особливо якщо мова йде про такому великому місті, як Київ. Якісна робота для широкого та/або вимогливого клієнта зобов’язує врахувати кілька вкрай важливих складових: локацію для зйомки, чистий звук для закадрового супровідного тексту, професійне зовнішнє освітлення і так далі. Звернувшись до нас, ви можете забути про ці деталі, так як у наші послуги з виробництва рекламного відео все це входить спочатку. Ми готові взятися за вашу задачу і підготувати у стислі терміни все необхідне для реалізації ваших планів. Дивіться розділ відеозйомка ціна.

Як замовити відеоролик?

Якщо ви прийняли рішення зайнятися видеопроизводством для просування своїх товарів та послуг і вам потрібно відеооператор Київ — Вам достатньо будь-яким зручним способом зв’язатися з нашою студією. Вже на стадії знайомства з клієнтом ми складаємо короткий план дій з урахуванням ваших вимог і побажань. Для юридичних осіб на вимогу ми можемо скласти договір. Якщо ви підтверджуєте бажання працювати з нами — з цього ж моменту ми приступаємо до роботи. Виготовлення ролика або відеозйомка фільму може значно спроститися, якщо у вас вже є частина матеріалів і підготовлений чорнової сценарій.

В середньому на виготовлення відеороликів йде від тижня до двох. Терміни залежать від складності відеозйомки та монтажу. Відеозйомка рекламних фільмів і відеозйомка корпоративів у Києві може проводитися серед робочого тижня.