Професійна відеозйомка в Києві

Професійний відеооператор від студії Enigma виконує наступні послуги:

Професійна (однокамерна або багатокамерна) відеозйомка в форматі FullHD (відео високої чіткості з роздільною здатністю 1920х1080 точок на дюйм) — основна робота нашої студії. Ми знімаємо самі різні заходи: весілля, дитячі ранки в дитячому саду, ювілеї, дні народження, корпоративні свята, хрестини, випускні вечори, перший і останній дзвоник, виставки, семінари, конференції, рекламні відеоролики, індивідуальні кліпи і фільми!

Ціни на професійну зйомку

Орієнтовну вартість послуг на професійну відеозйомку ціни можна подивитися в розділі «Ціни». Для знімального процесу використовується апаратура професійного рівня: відеокамера SonyMC2000, action-камера, додаткове світло, зовнішній мікрофон, радіомікрофон-петличка і так далі. Детальніше про використовуваній техніці та обладнанні можна прочитати на сторінці «Апаратура та обладнання». Вартість наших послуг ви можете також подивитися в розділі цін, де вказані розцінки на послуги “відеозйомка весіль”, “відеозйомка ювілею”, “відеозйомка києві”. Враховуючи нашу техніку, вони повинні вас порадувати. Безумовно, вартість кожної окремої роботи суто індивідуальною і може залежати від багатьох факторів: загального часу роботи оператора, складності завдання, використовуваного додаткового обладнання. Кінцева ціна роботи обумовлюється з клієнтом при зустрічі або на стадії підписання договору. У нашому розділі «портфоліо» можна ознайомитися з прикладами робіт по відеозйомці. Клієнтам завжди варто дивитися приклади відеоробіт, оскільки це дає можливість дізнатися його стиль і визначити, наскільки запити фахівця відповідають його грошовим апетитам.

Популярні види зйомки – Київ

Весільне торжество — найяскравіший день у житті молодят, який сповнений щастя, любові, радості, позитивних емоцій і вражень. Все це хочеться надовго зберегти в пам’яті за допомогою весільних фільмів. Молодята люблять дивитися весільні ролики через багато років, згадуючи всі прекрасні епізоди цього дня. Всім цим займеться професійний відеооператор студії Enigma.

Коли йдеться про зйомку весілля, то клієнтам важливо подбати про замовлення на відеозйомку і відеооператора на весілля у Києві на певну дату. Якщо весілля планується влітку або восени, то питання стоїть особливо гостро, оскільки хороші майстри затребувані і ваш день весілля може виявитися зайнятим. Якісна відеозйомка на весілля означає відповідальність не тільки відеооператора, але і молодих, оскільки якісне весільне відео, відеозйомка києві вимагає зацікавленості всіх сторін. Замовити послуги весільного відео можна звернувшись в нашу студію по телефону або електронною поштою – відеозйомка в Києві потребує броні у весільний сезон.

Корпоративна зйомка

Другий дуже затребуваною послугою у відеооператорів є відеозйомка корпоративів у Києві. Якщо у вас стоїть завдання показати стиль і культуру компанії, то вам знадобиться якісна корпоративна відеозйомка. Професійно зроблене, корпоративне відео своїм головним завданням має здатність показати стиль культури підприємства або компанії. Студійний відеооператор на корпоратив допоможе вам створити корпоративне відео для компанії з обов’язковим урахуванням не тільки вимог і побажань замовника, так і індивідуального психологічного клімату в колективі, тобто цінностей, які керують колективом.

Засновник і директор підприємства звичайно намагається думати і бачити на крок попереду свого персоналу. З-за цього у багатьох компаніях все частіше стає хорошим тоном проводити корпоративні заходи. Приймають рішення люди запрошують відеооператорів на відеозйомки корпоративного відео в київській області. Якісна відеозйомка корпоративів, тренінгів, семінарів, виступів, лекцій та іншого служить відмінним мотиваційним інструментом для співробітників компанії. Цей інструмент також здатний надати посильну допомогу у розкритті внутрішнього потенціалу співробітників.