Основний напрямок нашої студії — професійна відеозйомка весіль. Ми працюємо самих різних напрямках: відеозйомка корпоративів, відеозйомка ювілеїв, відеозйомка реклами, відеозйомка дитячих свят, різні соціальні проекти та ін. У сфері весільного відео, де у нас є певний досвід, ми можемо розраховувати на високий результат.

Відеозйомка весіль в Києві і області

Відеозйомка весілля передбачає відповідальну роботу, що означає, що ні один важливий момент не може бути упущений. Особливо цінується індивідуальний підхід нашої студії. Ми пропонуємо тільки неординарні сценарії, а також можемо втілити в життя саме Ваш особливий сюжет відео весілля. На сьогоднішній день на постановочну і репортажну частини зйомки робиться однаковий упор. Для зйомки всіх заходів ми задіємо тільки професійну апаратуру. Для своїх клієнтів ми пропонуємо як одно – так і двокамерну зйомку з використанням стабілізації у форматі HD (1920х1080) відеозйомка в Києві і області.

Зйомка весілля у Києві: створення фільму

Ми маємо достатній досвід у зйомці урочистих заходів, на кшталт весіль. Для створення фільму про Ваше свято має сенс запросити двох відеографів — в цьому випадку можна спостерігати за святом можна відразу з двох ракурсів. Якісний відеомонтаж допоможе вам відчути ефект присутності. Відеозйомка весілля в Києві — найпопулярніша послуга серед операторів міста. До роботи на таких серйозних урочистостях ми працюємо з особливою ретельністю, підбираючи світло для роботи, і звертаємо увагу на всі дрібниці, здатні зробити фільм гарним і якісним. Після зйомки професійний зйомки монтажер повинен створити з відзнятого матеріалу — красиву історію кохання, здатну зайняти особливе місце в літописі Вашої родини.

Яскраве відео на весілля у Києві

Будь-весільна відеозйомка — потік подій, що проходить стихійно, які не завжди піддаються запланованим сценарієм. Основне завдання відеооператора, який знімає відео на весілля у Києві — не упустити найважливіші епізоди дня, які передають загальний дух свята. Відеофільм і фотоальбом про весілля відтворять у вашій пам’яті одне з найважливіших днів у житті кожної людини, який зробить наш весільний відеооператор в Києві

Красиве відео на весілля у Києві

Якщо у вас є якісь яскраві і сміливі ідеї — поділіться ними з оператором, який допоможе реалізувати ваші ідеї. Гарною буде ідея створення популярного нині Love Story, яке з задоволенням подивиться компанія з друзів і родичів? Крім відеоробіт, ми також пропонуємо послуги професійного фотографа. Весільні фотографії доповнять відеофільм і допоможуть найбільш тонко передати всі емоції урочистості. Запрошення фотографа також вимагає грамотного добору, як і оператора. Фотоальбом, який буде зроблений фахівцем в даній області, займе гідне місце на полиці і може використовуватися в різних цілях — слайдшоу, публікація в інтернеті і т. д.

Якщо у вас з’явиться бажання опублікувати відео з весілля на сервісах, на зразок Vimeo і YouTube або в соцмережах — ми допоможемо вам це зробити, підготувавши зменшений варіант відео спеціально для інтернету. У цьому випадку ваш відеокліп зможуть подивитися всі ваші друзі і родичі, навіть якщо живуть далеко за кордоном.

Ціни на послуги відеооператора у Києві

Однією з переваг нашої студії — гнучка цінова політика на весільне відео. Адекватне співвідношення ціни і якості роботи люблять наші клієнти, а нам воно дозволяє не втрачати замовників і розширювати клієнтську базу. Якщо на ваше захід потрібно відеооператор, вартість відеозйомки буде залежати від кількості відеокамер, досвіду фахівця і ряду інших факторів. Ціни на наші послуги можна переглянути в розділі «відеозйомка ціна», а запросити відеооператора на весілля можна, зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом.