Організація онлайн трансляцій на заходи в Києві, інтернет трансляції подій

У світі технологій стало звичним кожне грандіозна подія знімати на відеокамеру. Наприклад, відеозйомка конференції або навчальні вебінари, які несуть в собі багато корисної інформації. Ви хочете, щоб про Вас і вашої інформації дізналися якомога більше людей?

На які заходи потрібно трансляція відео в інтернет

Студія Enigma допоможе вирішити таку задачу шляхом виведення зйомки в інтернет трансляцію. Для здійснення необхідно лише зняти необхідний матеріал та професійно відформатувати відео. Це і носить назву «пряма трансляція» з отриманням телевізійного якості картинки.

Проведення трансляцій онлайн таких заходів:
– концерти;
– спортивні заходи;
– конференції;
– семінари;
– презентації;
– виставки;

Обладнання для онлайн-трансляцій

У студії Enigma є повний арсенал обладнання, яке необхідно для створення інтернет-трансляції. У цей список входять: професійні FullHD камери, мікрофонні системи, плати відеозахвату, медіа сервери, обладнання для отримання постійного інтернету в будь-якому місці, а також якісна акустика. При будь-якому заході використовується професійна відеокамера, завдяки їй онлайн трансляція на виході вийде з хорошим дозволом, і відмінною якістю картинки. Професійна ж мікрофонна система дуже важлива, щоб отримати якісний звуковий сигнал без перешкод.

Щоб отримати з аналогового відеосигналу цифровий потік, застосовується плата відеозахоплення. З допомогою мікшера контролюється звук, його посилення і очищення від перешкод. Тільки з професійним обладнанням можна зробити якісну онлайн відео трансляцію. Якщо ж якість не важливо, можна знімати на телефонну камеру і робити онлайн трансляції по скайпу. Зверніться в студію Enigma щоб взяти обладнання в оренду для проведення онлайн трансляції. А наші фахівці (відеооператор, звукоінженер, режисер) з легкістю допоможуть це здійснити. По закінченню зйомок наші майстри самі демонтують обладнання і доставляють на склад.

Де замовити відео для навчання?

Студія Enigma здійснить онлайн трансляцію з будь-якого міста по всій країні. В процесі онлайн трансляції наші фахівці стежать за всім, включаючи обладнання, дають рекомендаційні поради. Арсенал студії Enigma має обладнання для постійного мовлення трансляції в онлайн. Після зйомок весь матеріал відправляється в спеціальне сховище для того, щоб можна було зробити монтаж відео і використовувати на різних сайтах. Також можна відстежувати будь-яку статистику, починаючи від кількості переглядів, і закінчуючи переглядом регіонів, де і скільки переглянули. Студія Enigma пропонує найкращі ціни, для нас важливий кожен клієнт. Наші майстри своєї справи, які мають багаторічний досвід представлять ваш захід у найкращому світлі. Його помітять всі користувачі, а Вам буде безперечна користь. Проведення онлайн трансляцій – довіртесь професіоналам, і про Вас дізнаються всі.

Вигода від організації онлайн трансляції:
– широке охоплення аудиторії;
– досить низька вартість трансляції, якщо порівнювати з ТБ;
– трансляція з будь-якої точки;
– професіоналізм співробітників студії Enigma, а значить – ефективний результат для Вас.
Як відбувається весь процес
Заздалегідь наші фахівці відвідують місце проведення заходу, будь це семінар або конференція, і налаштовують все обладнання. Протягом всього заходу наш технічний майстер знаходиться поруч, на випадок виникнення питань. Всі потенційні дивляться отримують посилання на сайт, де буде проходити трансляція. Сайт можна використовувати як ваша, так і наша, на ваш розсуд. По закінченню заходу ми форматуємо відео і передаємо його вам. Всі презентації на вашому сайті можна оформити у вигляді посилань, щоб вийшов архів. Нові відвідувачі завжди зможуть ознайомитися з попереднім матеріалом, що додасть лояльності до Вас.