Корпоративна зйомка в Києві, створення рекламних роликів

Як окремий жанр зйомка для бізнесу існує так само довго, як і відеозйомка в цілому. В наш час колективна або індивідуальна зйомка персоналу компанії завжди пов’язана з трудовою діяльністю фірми. Відеооператор в Києві на корпоративному заході давно не є даниною моді — це необхідність.

Відеозйомка корпоративів у Києві

Відеозйомка корпоративів від студії Enigma передбачає цілий комплекс послуг для бажаючих заявити про себе. З тих пір, коли професійне відео стало доступнішим, все більше компаній запрошують відеооператора для зйомки бізнес-свят і заходів. Відеозйомка в Києві на корпоративні свята проходить у невимушеній атмосфері і сприяє зближенню колективу.

Ціни на зйомку корпоративу

Корпоративна відеозйомка може проходити не тільки в офісі компанії або на її території, але і в професійній студії. Ціни на відеозйомку корпоративного відео у студії вище офісної. Вартість відеозйомки зростає через задіяння професійної апаратури.

Робота професійного відеооператора вимагає монтажу відзнятого матеріалу, який буде використовуватися як відеоролик або в інших цілях. Вибирати оператора на корпоратив слід, спираючись на рівень робіт з корпоративної зйомці. Зверніться в нашу студію, також ви можете замовити створення рекламного ролика та інші послуги в Києві і області.