Профессиональная видеосъемка в Киеве

Зйомка святкувань або масових заходів декількома камерами на сьогоднішній день перестало бути розкішшю. Сьогодні це стало інструментом, завдяки якому можна досягти необхідного результату. Змонтоване відео з відзнятого матеріалу двома камерами містить у собі тільки найкрасивіші, значущі, цікаві моменти. А кадри, не зовсім вдало вийшли можна при монтажі замінити на кадри з іншої камери, іншого ракурсу, залишаючи відео потік подією в цілості й схоронності.

Де використовується зйомка відео на дві камери і більше?

Щоб вийшло якісне відео, яке приводило в нереальний захват, потрібно кілька камер для зйомки, однакові камери, з ідентичними параметрами. До цього також необхідно якісне і достатнє освітлення, щоб рівномірно розподілити світло на діючих осіб. Це можливо тільки з якісним професійним обладнанням. Наша студія володіє такими можливостями, тому наші фахівці з легкістю професійно виконають відеоозйомку.
Багатокамерна відеозйомка дуже часто використовується у фільмах – короткометражках, музичних відеокліпах, великих заходів. Цей метод дозволяє зробити відео більш якісним, цікавим, притягає до перегляду. Якщо повернутися на десять років назад до музичним кліпам, і порівняти їх з нинішніми, то різниця буде відчутна, а все тому, що зміна ракурсів відбувалася значно повільніше, та й багато цікаві кадри просто не потрапляли в кадр. З-за цього менше динаміки в кліпі, менше інтересу було. Сучасний глядач вимагає більшої динаміки, більшої видовищності, а це можливо лише при багатокамерної зйомки.

Технологія зйомки багатокамерного типу

Зйомка з використанням декількох камер особливо важлива при зйомці діалогів. До того ж, багатокамерна зйомка прискорює процес, знімається необхідність повторної зйомки сцени, для отримання інших ракурсів. Така зйомка додає реальності, ефектності, динамічності тому при можливості, краще використовувати декілька камер для зйомки заходу. Вистачить однієї відеокамери для зйомки Через те, що відеозйомка двома і більше камерами в апріорі дорожче, багато хто задається питанням: а навіщо платити більше, якщо можна зняти і однією камерою?! Деякі випадки дозволяють, і це теж красиво. Суть більшою мірою про деякі види зйомок. Виходять гарні відео, зняті в різних ракурсах. Родзинка в тому, що кожна сцена знімається безліч разів у різних ракурсах однією камерою. А при монтажі з цими кадрами можна працювати, об’єднуючи отримувати імітацію зйомки з декількох камер.

Такий спосіб несе в собі два величезних мінуси.
– неможливість ідентично відтворювати одні і ті ж сцени, скільки не старайся;
– істотне збільшення витрат часу для зйомок відео, у зв’язку з необхідністю дублів сцен;

Що в підсумку говорить лише про уявної економії. Вибирайте те, що заощадить Вам час, сили і звичайно ж гроші. Багатокамерна зйомка набагато якісніше, емоційніше, динамічніше, феєричніший, красивіше, більш привабливим. Є ще й додаткові переваги багатокамерної зйомки. В екстреному випадку, якщо у одного оператора розрядилася батарея, закінчилося місце на флеш-никопителе або ж знімається план був раптово перегороджений чиєюсь спиною або предметом, другий оператор не упустить кадри. Якщо ж у Вас намічається серйозне захід, на ньому будуть присутні велика кількість гостей, в цьому випадку рекомендується замовляти багатокамерну зйомку. Чим більше буде відзнятого матеріалу, тим цікавіше і повніше вийде відео після монтажу.

Студія Enigma здійснить професійно багатокамерну зйомку будь-якої складності. Намічається концерт, конференція, семінар інші важливі заходи, наша студія зніме відео, яке потім буде цікаво дивитися всім. Професіонали з великим багаторічним досвідом, підвищують його з кожною зйомкою з легкістю зроблять для Вас якісне відео, від якого будете в захваті. Ціни на відеозйомку ви можете подивитися в наш розділ ціни. Вартість роботи оператора може залежати від багатьох факторів. Більш повну інформацію ви можете отримати, зв’язавшись з нами.